HR MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

 Szeretnél olyan cégnél dolgozni, ahol mind a fogyasztók, mind a munkavállalók értékeire nagy hangsúlyt fektetnek? Szeretnéd kipróbálni magadat egy közel 200 fős gyártócég HR munkatársaként? Itt beleláthatsz és beletanulhatsz szinte a teljes HR folyamatba.

Partnerünk komoly hangsúlyt fektet a termékportfólió fogyasztói és piaci trendeket előtérbe helyező bővítésére, a korszerű csomagolásra és a marketingkommunikációra. Ennek az elhivatottságnak köszönhetően sorolhatja magát a legkiválóbb hazai fogyasztói márkák csoportjába.

Vállalatukhoz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Munkavállalók toborzása, a létszám igények figyelemmel kísérése,
  • Személyes interjúk szervezése, levezénylése,
  • Statisztikák elkészítése, riportálás a vezetők felé,
  • Munkajogi ismeretek naprakész ismerete,
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség és legalább 1-2 év tapasztalat HR területen, VAGY
  • Középfokú, HR területen szerzett végzettség (ebben az esetben pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Kimagasló kommunikációs készség,
  • MS Office ismerete (elsősorban Excel).
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség,
  • Középfokú végzettség bérügyintéző területen,
  • TB ügyintézői végzettség,
  • Magas szintű munkajogi, bérszámfejtési, adózási ismeretek.
Juttatások:
  • SZÉP-kártya juttatás,
  • Teljesítményhez kötődő havi bónuszrendszer,
  • Eseti Home Office lehetőség,
  • Fejlődési-, tanulási lehetőség,
  • 100 %-os közlekedési költségtérítés.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - csütörtökig 7:00-15:30, pénteken 7:00-13:00. Ez a vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Több mint 10 éve számviteli és a jogi szolgáltatással foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég vagyunk, partnereik számára könyvelési, bérszámfejtési szolgáltatást, valamint adó- és jogi tanácsadást nyújtunk. Összetartó, barátságos csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva