TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni?

Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések.
Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

TECHNOLÓGUS
Feladatok:
  • Gyártósori gépek, berendezések szerszámozása, beállítása, üzemeltetése,
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása, gyártási hibák ellenőrzése és javítása,
  • CNC vezérlések kezelése, alap szintű programozása, műszaki rajz olvasása,
  • CNC megmunkáló gépek beállítása, felszerszámozása,
  • Gyártmányok mérése, ellenőrzése, mérési jegyzőkönyv kitöltése.
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Legalább 1-2 év termelő cégnél szerzett tapasztalat CNC vezérlésű gépek kezelésében.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves bónusz (vállalati eredményhez kötött),
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:20, Vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével, valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon. Bővülés miatt most új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 11 nap múlva