MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni?

Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések.
Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Problémák helyszíni feltárása, elemzése, megoldása (termelési területen),
  • Vevői kapcsolattartás, vevői reklamációk kezelése,
  • Belső auditok végrehajtása autóipari elvárásoknak megfelelően, vevői auditokon való aktív részvétel,
  • Új termékek bevezetésében a társosztályok segítése, PPAP dokumentáció készítése.
Elvárások:
  • Főiskolai, vagy egyetemi végzettség, műszaki vagy minőségbiztosítási területen,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Autóipari minőségbiztosítási szabványok ismerete,
  • PDCA, FMEA és 8D módszerek ismerete, tapasztalat gyakorlati alkalmazásukban,
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás,
  • Jó kommunikációs készség, meggyőző, dinamikus személyiség,
  • Jó szervező - és problémamegoldó képesség.
Előnyök:
  • Autóiparban, minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves bónusz (vállalati eredményhez kötött),
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:20, Vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Stabil, folyamatosan növekvő partnerünk autóelektronikai szerelésre szakosodott vállalatként 28 éve működik a legnagyobb magyar magántulajdonban lévő ipari vállalatcsoport tagjaként. Bővülés miatt keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne egy szuper csapat tagjaként sikereket elérni? Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések. Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Gondoltál már arra, hogy olyan cégnél dolgozz, ahol a légkör a cégkultúrából adódóan családias és baráti? Ahol vezetőid, és az összetartó, igazi csapatként dolgozó munkatársaid megbecsülik a munkádat? Ahol a gyártás szakszerűen megszervezett, így van lehetőséged szakmailag fejlődni? Akkor ez a TE lehetőséged! Olyan agilis, proaktív személyiségű jelöltek jelentkezését várjuk, akik számára fontos a szakmai fejlődés és szívesen alapoznák meg karrierüket egy piacvezető nemzetközi gyártócégnél, valamint örömmel tanulnának közvetlenül egy nagyon tapasztalt, profi vezetőtől. Partnerünk közel 150 éves tapasztalattal a háta mögött fejleszti termékeit a fenntartható termelékenység jegyében, piacvezető cég pneumatikus kéziszerszámok gyártása terén. Szigetszentmiklósi központjukba keresünk most csapatbővítés végett PÁLYAKEZDŐ, vagy fejlődni vágyó JUNIOR kollégát az alábbi pozícióba: