LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Szeretnél egy fiatalos csapat tagja egy folyamatosan növekvő vállalatnál?

Szeretnéd a logisztika és a fuvarszervezés területét megismerni?

Szeretnéd, ha a betanulási folyamatod során minden segítséget megkapnál a munkatársaidtól?

Ha válaszod IGEN, van egy nagyszerű lehetőségem a számodra!

Jelenleg csapatbővítés miatt keresünk hozzájuk az alábbi pozícióba új kollégát:

Cégprofil: Ügyfelünk teljes egészében magyar tulajdonú nagykereskedelmi tevékenységgel foglalkozó vállalkozás, akik beltéri ajtók és ehhez tartozó kiegészítő termékek forgalmazásával foglalkoznak és kizárólag viszonteladó partnereket szolgálnak ki.

Feladatok, melyekben számítunk Rád:
  • Fuvarszervezés,
  • Fuvarokhoz tartozó költségtervezés,
  • Garanciális ügyek kezelése e-mailben,
  • Anyagbeszerzés.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai területen szerzett min. fél éves tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás, főként írásban
  • MS Office ismerete,
  • 10 ujjas vakon gépelés,
  • Műszaki érdeklődés,
  • Határozott, kiváló kommunikációs képesség.
Előny, de nem feltétele a munkavégzésnek:
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • 3,5 t gépjárművezetési tapasztalat,
  • Nyílászáró- kereskedelemben szervezett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:

  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Stabil hosszútávú lehetőség, egy folyamatosan bővülő vállalkozásnál,
  • Fiatalos csapat,
  • Modern irodai környezet,
  • Teljeskörű betanítási folyamat.
Munkaidő: Hétfőtől-Péntekig: 7:00-16:00.

Munkavégzés helye: XXII. kerület (Nagytétényi út).
FONTOS INFORMÁCIÓ: Partnerünk 2023 januárjától Tárnokra költözik saját tulajdonú épületbe!

Ha felkeltette érdeklődésed a pozíció a JELENTKEZÉS gombra kattintva, küldd el nekünk önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve. Energetika, olajipar, közmű területen jártas új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Fejér megye

Szeretne Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretne új projektek kialakításában részt venni? Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések. Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is. Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva