MÉRÉSTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretnél egy szuper csapat tagjaként sikereket elérni?

Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések.
Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A mérési feladatok kivitelezése és kiértékelése a mechanikai mérőlaborban található mérőeszközökkel,
  • Jegyzőkönyvezés, kiértékelés - beleértve a gyártásközi, bejövő áruellenőrzést,
  • Közreműködés az üzemi mérőeszközök ellenőrzésében és kalibrálásában,
  • Statisztikai módszerek alkalmazása méréseredmények kiértékelésére,
  • A felmerülő eltérések dokumentálása,
  • A mérési eredmények továbbítása, majd archiválása.
Elvárások:
  • Középfokú, műszaki területen szerzett végzettség,
  • Legalább 2 év tapasztalat méréstechnikusként,
  • Műszaki beállítottság, műszaki rajz olvasási ismeretek,
  • Mérőeszköz ismeret,
  • Pontosság, rendszerszemlélet, határidők betartása,
  • Jó monotonitás- és stressz tűrő képesség,
  • 3 műszakos munkarend vállalása.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves bónusz (vállalati eredményhez kötött),
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkavégzés ideje: három műszakban

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Fejér megye

Partnerünk saját fejlesztésű mikrohullámú nedvességtartalom méréssel foglalkozik. Kísérleti fejlesztések, kutatás-fejlesztés és saját termékeik értékesítése a portfoliójukhoz tartozik. Folyamatosan bővülő piaci igényeik kielégítésére szeretnék csapatukat bővíteni új műszaki ismeretek elsajátítására nyitott munkatárssal az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Gyártás, Termelés | Csongrád - Csanád megye

Makói Partnerünk már 30 éve szolgáltat kiváló minőségű bútorokat iskolák és kórházak részére. Most számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva