LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretnél Magyarország legnagyobb hazai tulajdonú ipari cégcsoportjának tagja lenni? Szeretnél egy szuper csapat tagjaként sikereket elérni?

Partnerünk üzemeiben tapasztalt mérnökök és technikusok irányításával készülnek vevői követelmények szerint az alkatrészek illetve felületkezelések.
Éves forgalmuk megközelíti a 30 millió EUR-t. Árbevételükben az export mellett jelentős hányadot képvisel a hazai gyártás is.

Hozzájuk keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladatok:
  • Rendelések előkészítése és leadása,
  • Termelési előrejelzések kezelése,
  • Vevőkkel és Beszállítókkal való napi szintű kapcsolattartás,
  • Napi kiszállítások szervezése, számlázása,
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentációk rendben tartása.
Elvárások:
  • Legalább középfokú, logisztikai területen szerzett végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Önálló feladatok ellátására és csapatmunkára egyaránt való képesség,
  • Kiváló elemző- és szervezőkészség,
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés,
  • Monotonitástűrő, de rugalmas személyiség.
Előny:
  • Legalább 1-3 éves logisztikai, vagy fuvarszervezési területen szerzett tapasztalat,
  • Valamilyen vállalatirányítás rendszerben szerzett tapasztalat,
  • Német nyelvtudás.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Havi br. 11.000 Ft-os Cafeteria keret (a próbaidő után),
  • Féléves és éves bónusz (vállalati eredményhez kötött),
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér, dinamikusan növekvő cég,
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör,
  • Összetett, változatos feladatok, egyéni képzési és fejlődési lehetőségek,
  • Egészségmegőrző programok,
  • Vállalati üdülési lehetőség.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, 8:00-16:20, Vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő csapathoz, ahol előrelépési lehetőség is biztosított? Itt a lehetőség, hogy egy profi, szakmai csapat tagja lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is piacvezető szerepet tölt be. Csatlakozzon most közúti fuvarszervező csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata készletgazdálkodásban vagy beszerzésben? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! SENIOR LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR pozícióba keresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 7 nap múlva