MŰVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen veszel részt változatos építési projektek helyszíni irányításában?
Van tapasztalatod művezetőként nagyobb projektekben?

Ha IGEN, akkor ez a TE lehetőséged!

Partnerünk 1993 óta van jelen a piacon. Építőipari fővállalkozóként célja az építési projektek megvalósítása. A magyar tulajdonú cég az elmúlt években számos lakóépület és közintézmény kivitelezését végezte. Precizitásban, pontosságban és minőségben kiemelkedőek.

Jelenleg bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

MŰVEZETŐ
Amiben számít Rád a csapat:
  • Alvállalkozók és saját fizikai állomány tevékenységének helyszíni irányítása és ellenőrzése (Budapesten és környéki helyszíneken)
  • Építésvezető munkájának támogatása
  • Kivitelezési dokumentációk, elszámolások folyamatos követése és vezetése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Műszaki, hatósági átadás-átvételben való közreműködés
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása
Ez a pozíció Neked szól, ha:
  • Építőipari szakképesítéssel és/vagy magasépítő technikusi végzettséggel rendelkezel.
  • Van legalább 2 év szakmai tapasztalatod magasépítés/mélyépítés/szárazépítés területén.
  • Vezettél már építéseket művezetőként/brigádvezetőként nagyobb építkezéseken.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.
  • Elkötelezett vagy a helyszíni munka iránt és szívesen veszel részt aktívan a csapat munkájában.
  • Az MS Office programokat (Word, Excel) felhasználói szinten ismered.
  • Jó kommunikációs és szervező készség, továbbá önállóság jellemez.
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Gépészeti és elektromos alapszerelési jártasság
  • Magasépítési munkák (műemlék, szálloda, társasház, irodaház) kivitelezésének helyszíni irányításában szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szinthez illeszkedő bérezés megegyezés szerint
  • Folyamatos szakmai támogatás és remek csapat
  • Változatos és nagy volumenű projektek, komplex feladatok
  • Nagyfokú önállóság és szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség és stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: Budapest és környéke (helyszíni munkák)

Munkaidő: heti 40 óra, változóan

Kattints az alábbi gombra és jelentkezz önéletrajzod csatolásával:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Projektvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Képes több dologra figyelni és az időt jól menedzselve kézben tartani a folyamatokat? Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 98 nap múlva

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne Ön lenni az, aki a munkafolyamatokat levezényli a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk stabil háttérrel rendelkező sikeres, 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Fő profiljuk: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlékvédelem. Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat

A hirdetés lejár 13 nap múlva