MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen vennél részt változatos építési projektek teljeskörű támogatásában?
Kamatoztatnád frissen szerzett építőipari ismereteidet, vagy szélesítenéd tapasztalataidat?

 Bármelyik is igaz Rád, itt egy remek lehetőség Számodra!

Partnerünk 1993 óta van jelen a piacon. Építőipari fővállalkozóként célja sokszínű építési projektek megvalósítása. A magyar tulajdonú cég az elmúlt években számos lakóépület és közintézmény kivitelezését végezte. Precizitásban, pontosságban és minőségben kiemelkedőek.

Jelenleg bővülő budapesti csapatába keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Pályakezdőket is szeretettel várunk a csapatba!
Mi lesz a szereped az építési projektek sikerében?

A teljeskörű háttértámogatás biztosítása, valamint a döntés előkészítési folyamat lebonyolítása.

Feladataid az alábbiak lesznek:
  • Árajánlatok, döntések előkészítése az ügyfelek számára
  • Gyártmánytervek, rajzok készítése
  • Megrendelések lebonyolítása
  • A kivitelezés folyamatainak előkészítése (egyszerre több, változatos projekttel kapcsolatban)
  • Kalkulációk kezelése, átadási dokumentációk összeállítása
  • Egyeztetés, beszámoló a cégvezetésnek
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, megrendelőkkel
  • Technológiai utasítások, adatlapok megírása
Téged keresünk, ha:
  • Felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezel (építő-, építész-, gépészmérnök).
  • Van 1-3 év releváns szakmai tapasztalatod, de PÁLYAKEZDŐKET is szeretettel várunk.
  • Haladó szintű számítógépes ismeretek jellemeznek (főként Excel, Word).
  • Erős számolási készséggel bírsz.
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra és nagyfokú munkabíró képesség jellemez.
  • Hatékonyan készben tudsz tartani egyszerre több részfolyamatot a különböző projektekkel kapcsolatban.
  • Önállóság és jó kommunikációs készség igaz Rád.
Előnyt jelent:
  • Érvényes, regisztrált felelős műszaki vezető jogosultság
  • AutoCAD és Revit tervezői program ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Tapasztalati szinthez illeszkedő mérnöki bérezés megegyezés szerint
  • Nagyfokú fejlődési lehetőség és folyamatos szakmai támogatás
  • Változatos és nagy volumenű projektek, komplex feladatok
  • Home office lehetőség rugalmasan (próbaidő után)
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség és stabil vállalati háttér
Munkavégzés helye: Budapest, 8. kerület, Múzeum utca - Központi helyen, a Magyar Nemzeti Múzeum mellett található az iroda.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Szeretne egy stabilan növekvő építőipari vállalatnál dolgozni? Szeretne részt venni a költségvetés meghatározásában? Szeretne Ön lenni az, aki a műszaki tartalmat előkészíti a több milliárdos projektek esetében? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Ügyfelünk közel 6 évvel ezelőtt alakult 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalkozás. Tevékenységeik között megtalálhatóak: épületüzemeltetés, ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem Ha szeretne egy profi csapathoz csatlakozni, akkor várjuk jelentkezését az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség biztosított? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva

Szívesen részt vennél Magyarország vezető statikai programrendszerének fejlesztésében? Amennyiben építőipari területen szerzett szaktudásoddal szívesen támogatnád mérnöki szoftverfejlesztéssel foglalkozó ügyfelünket, jelentkezz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva