PÉNZÜGYI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy multinacionális cégcsoport tagja. Most pénzügyi csapatuk élére keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Leendő feladatai:

  • Kisebb létszámú (8 fő alatti)  pénzügyi csapat szakmai koordinációja, támogatása és ellenőrzése
  • Részvétel a napi operatív pénzügyi, könyvelési feladatokban is
  • Nemzetközi társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Riportok, kimutatások készítése
Pozíció betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú pénzügyi szakirányú végzettség, diploma megléte
  • Mérlegképes könyvelői képesítés - szükséges!
  • Legalább 5 éves pénzügyi vagy könyvelési területen szerzett tapasztalat (auditokban és adózásban szerzett gyakorlat), és kisebb létszámú csoport szakmai vezetésében gyakorlat
  • Adózási ismeretek, és gyakorlat - FONTOS a pozíció betöltéséhez
  • Rugalmas, önálló és határozott személyiség
  • Jó vezetői képesség
  • Magabiztos kommunikációképes szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Amit Partnerünk kínál:

  • Vezetői pozícióhoz illeszkedő alapfizetés
  • Évente kétszer bónusz kifizetés
  • Cafeteria juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest egy frekventált helye (nem külső kerület!)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, jelentkezzen angol nyelvű fényképes önéletrajza csatolásával az alábbi gombra kattintva: