ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy egyedi dizájnnal foglalkozó, baráti hangulatú csapat fontos tagjává válni?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Kivitelezési projektek komplex irányítása a tervezőkkel való együttműködéstől az alvállalkozók irányításán át a projektek költségvetésének felügyeletéig
  • Árajánlatok készítése, alvállalkozói ajánlatok értékelése
  • Anyagrendelés
  • Számlák jóváhagyása
  • Projektek költségvetésének szigorú betartása és betartatása minden szereplővel
  • Alvállalkozókkal és megrendelőkkel való kapcsolattartás
  • Projektvezetők és tervezők munkájának segítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Autocad/Archicad programok ismerete
  • Microsoft Office programcsomag ismerete
  • B és C kategóriás jogosítvány
  • Minimum 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Minimum Középfokú végzettség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Angol / Német nyelvtudás
Amit Ügyfelünk kínál:
  • Családias, barátságos munkahelyi környezet
  • Izgalmas projektekben való részvétel
  • Nemzetközi üzletláncokkal való együttműködés lehetősége
  • Fejlődési lehetőség
  • Frekventált helyen található iroda
  • Céges mobiltelefon
Munkavégzés helye: 1013 Budapest, Attila út 41.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Projektvezetőként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Képes több dologra figyelni és az időt jól menedzselve kézben tartani a folyamatokat? Nem veszik el a részletekben, így a projekteket mindig sikerre viszi? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 98 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Hajdú-Bihar megye

Kiemelkedő bért kínáló debreceni Megbízónk jellemzően komplex magasépítési projektek tervezésével és kivitelezésével foglalkozik. Lakó- és műemlék épületek, ipari-, kereskedelmi- és sportlétesítmények, irodaházak, Nívódíjas oktatási és egészségügyi intézmények, turisztikai célú ingatlanok is megtalálhatók a referenciái között. Projekt függvényében végez az épülethez kapcsolódó út, közmű, mélyépítési és kertészeti munkákat is. Folyamatosan bővülő csapatába keresünk angol nyelvtudással rendelkező munkatársat.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk immár 15 éves múlttal rendelkező PIACVEZETŐ magyar vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Vasbeton- és acélszerkezetű ipari csarnokaik nagysága 2-20.000 nm2-ig terjed, projektjeik értéke pedig 5-10 milliárd Ft között mozog. A kivitelezési időszak 6-12 hónap és egy Építésvezető egyszerre fixen egy projekten dolgozik. Referencia-partnereik: Mercedes, Hankook, Henkel, Praktiker, B Braun. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva