ATLASSIAN TANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk szoftverfejlesztéssel, illetve szoftverek bevezetésével foglalkozik hosszú évek óta. Az általuk forgalmazott termékeket több ezer cég használja napi szinten. Olyan cégek, amelyek nemzetközi szinten is ismertek.

Szoftverfejlesztési üzletágukban arra törekszenek, hogy egyszerű válaszokat adjanak olyan bonyolult üzleti kihívásokra, mint a jelszókezelés, toborzás-kiválasztás vagy projektmenedzsment. Emellett a csapat hatékonyságát segítő termékek és szolgáltatások fejlesztésén is dolgoznak.

Hozzájuk keresünk most új munkatársat

pozícióba.
Feladatok:
  • Ügyfelek igényeinek, üzleti folyamatainak felmérése, megértése, elemzése és a megfelelő Atlassian megoldás megtervezése,
  • Atlassian rendszerek, konfigurálása, optimalizálása, dokumentálása, auditálása,
  • Értékesítő munkatársak támogatása (termékbemutatók tartása, bemutató anyagok, megoldási javaslatok előkészítése),
  • Kapcsolattartás a megrendelőinkkel, partnereinkkel,
  • Munka igényes dokumentációja,
  • Elkészült munkák bemutatása a megrendelőnek,
  • Az ügyfelek által megfogalmazott igények informatikai igénnyé alakítása.

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 1 év tapasztalat informatikai területen rendszerszervezőként, vagy tanácsadóként,
  • Atlassian termékek (elsősorban JIRA, Confluence és azok népszerűbb kiegészítői) konfigurációjával kapcsolatos tapasztalatok megléte,
  • Tapasztalat komplex üzleti folyamatok megértésében, tervezésében,
  • Középfokú angol nyelvtudás (főként írásban, Atlassian vizsgához szükséges),
  • Rendszerben való gondolkodás, komplex üzleti folyamatok megértése, tervezése,
  • Magabiztos kommunikációs képesség.

Előnyök:
  • Informatikai projektekben szerzett tapasztalat,
  • Alapfokú szoftverfejlesztői ismeret,
  • Projektmenedzsment ismeret,
  • Atlassian tanúsítvány.

Juttatások:
  • Rugalmas munkaidő,
  • Home Office lehetőség (akár heti 5 nap),
  • Változatos feladatok, folyamatos fejlődés,
  • Hivatalos Atlassian tanúsítvánnyal rendelkező tanácsadóvá válhat (sikeres vizsgát követően),
  • Kiváló munkahelyi környezet, eszközök és hangulat.
Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, heti 40 óra, rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, IV. kerület (3-as Metro, Duna Plaza, Tesco a közelben)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

1998 óta a pénzintézeti, befektetési szolgáltatói piacon tevékenykedő, IT rendszerek fejlesztésével és üzemeltetésével, valamint tanácsadással foglalkozó, dinamikusan fejlődő szoftverház csapatának bővítéséhez keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 17 nap múlva