EXPORT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerük egy magyar tulajdonú, piacvezető, nemzetközileg is jelen levő kozmetikai vállalkozás. Rendkívül széles kínálatot tudnak felmutatni és prémium alapanyagokkal rendelkeznek.
Mostanra 4 kontinens 32 országában vannak jelen, de folyamatosan terjeszkednek.

Keressük új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladataid lesznek:

  • Meglévő ügyfelek rendszeres látogatása külföldön, helyi piac folyamatos bővítése
  • Piackutatás elvégzése a látogatott területen
  • Kutatómunka végrehajtása a bővülés érdekében, új partnerországok felkeresése
  • Kapcsolati háló bővítése, kontaktok felkutatása
  • Szaktanácsadás az ügyfelek számára, új termékek bemutatása

Fontos nekünk:

  • Felsőfokú végzettség megléte
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat export manager pozícióban
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudás amit a külföldi utak során rendszeresen kell alkalmazni
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Pozícióhoz igazított bérezést
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezetet
  • Több, mint 15 éves szakmai háttérrel, hosszú távú lehetőséget és stabil jövőképet
Munkavégzés helye:
  • Budapest, VIII. kerület, a 4-6-os villamos vonalán a Harminckettesek tere megállótól 3 perc sétára

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy frissített önéletrajzodat a Jelentkezésre gombra kattintva küld el!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Debrecen

Partnerünk fényforrások nagykereskedelmével foglalkozó cég. Most számára keresünk szakembert debreceni munkavégzésre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva