LOGISZTIKAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a legnagyobb önálló európai purhab, ragasztó és tömítő gyártója lakossági és professzionális felhasználók részére.
Számukra keresünk új munkatársat budapesti telephelyükre:

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Logisztikai asszisztensként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Megrendelőkkel, beszállítókkal, szállítmányozó cégekkel való kapcsolattartás
  • Külföldi gyárakkal való folyamatos kommunikáció
  • EKÁER rendszer kezelése (bejelentések, készletgazdálkodás, árubevételezés)
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Szállítások tervezése, részletes szállítási tervek készítésében való aktív részvétel
  • Operatív beszerzési feladatok ellátása
  • Export-Import adminisztráció elvégzése
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Minimum középfokú logisztikai végzettség megléte
  • Legalább 1 éves, logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Magas-szintű Excel tudás
Előnynek számít:
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Logisztikai területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Szerb és/vagy horvát nyelvtudás
  • SAP és Pivot tábla ismeret
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Nyelvtanulás támogatása
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budaörs, Gábor Dénes körúti buszmegállótól sétatávolságra
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen 794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve. Energetika, olajipar, közmű területen jártas új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Szívesen csatlakozna az egyik legdinamikusabban fejlődő magyar tulajdonú FMCG üzletlánchoz és venne részt vezetőként a beszerzési folyamatok irányításában? Ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata, immáron 25 éve. A folyamatosan bővülő üzletlánc jelenleg több, mint 30 saját és 200 szerződött franchise üzlettel rendelkezik. 10 fős beszerzési csapatának élére keresünk most tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba: