LOGISZTIKAI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk ragasztó és tömítőanyag gyártásával foglalkozik professzionális felhasználók számára.

Logisztikai csapatuk élére keressük új munkatársukat a következő munkakörbe:

Logisztikai vezetőként a következő feladatokat kellene ellátnia:
  • Kiszállítások dokumentumainak (számlák, fuvarlisták, fuvarlevelek) ellenőrzése
  • EKÁER rendszerrel/bejelentésekkel kapcsolatos teendők felügyelete
  • Külföldi gyárakkal, megrendelőkkel és beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Raktárkészletek napra készen tartása és ennek megfelelően a megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Részletes szállítási terv elkészítése értékesítési statisztikák alapján
  • Heti, havi szállítási terv készítése
  • Operatív beszerzési feladatok ellátása
  • 12 fős csapat szakmai támogatása és irányítása
Amit Megbízónk kér Öntől:
  • Felsőfokú logisztikai/közgazdász/külkereskedelmi végzettség megléte
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat a logisztika területén (fuvarszervezés, szállítmányozás)
  • Legalább 1 éves vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
Előnynek számít:
  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Szerb és/vagy horvát nyelvtudás
  • SAP és Pivot tábla ismeret
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Munkába járás támogatása
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása a hatékony munkavégzéshez
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Nyelvtanulás támogatása
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk egy világszerte vezető szállítmányozási és logisztikai vállalat. Öt üzletágukkal (ellátási lánc optimalizálása, szállítmányozás, szerződéses logisztika, disztribúció és expressz és közúti szállítás) egy regionális szervezet, amely az összes kontinenst felöleli, 60 országban van közvetlen jelenléte és 168 országot lefedő globális hálózata. Vámcsapatuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Légi osztályuk élére keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba, azonnali munkakezdéssel:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Komárom-Esztergom megye

Korábban legalább 3 éven keresztül egy gyártó cég logisztikai részlegén dolgoztál, és már volt alkalmad kipróbálni magad vezetői feladatkörökben is? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk az egyik piacvezető műanyag autóalkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat, amely autóipari végfelhasználó partnerei részére biztosít belső és külső alkatrészeket, elemeket. Most 16 fős logisztikai csapatuk élére keressük leendő vezetőjüket az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva