CYBERSECURITY AUDITOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

IT szakemberként a cybersecurity a mindened? Kellő magabiztosság van benned ahhoz, hogy önállóan dolgozz ezen a területen?

Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete.
A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a németországi központtal,
  • Cybersecurity auditok, valamint menedzsmentrendszer auditok tervezése, végrehajtása és auditriportok készítése,
  • Cybersecurity workshopok és tréningek megtartása az ügyfelek részére,
  • A cybersecurity terület nemzetközi követelményeinek és előírásainak nyomon követése,
  • Részvétel vállalati belső auditokon,
  • A cybersecurity területhez kapcsolódó dokumentáció kezelése.
Elvárások:
  • Egyetemi, vagy főiskolai végzettség műszaki, vagy informatikai területen,
  • Legalább 3 év cybersecurity területhez kapcsolódó mérnöki tapasztalat,
  • Menedzsment rendszer auditori tapasztalat (1st, 2nd vagy 3rd party) pl. ISO9001, IATF16949, ISO27001 stb. területen,
  • Cybersecurity menedzsment rendszer audit tapasztalat,
  • Stabil, kommunikációképes angol nyelvtudás külföldi kollégákkal való egyeztetéshez,
  • Cybersecurity terület, problémák, eszközök, technikák stb. ismerete,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Prezentáció,
  • Önálló munkavégzés és erős időmenedzsment,
  • Jártasság dokumentáció- és riportkészítésben,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • Utazási hajlandóság.
Előnyök:
  • Autóiparban szerzett szoftverfejlesztő tapasztalat,
  • Német nyelvtudás,
  • Moderációs tapasztalat,
  • ISO SAE 21434, UN ECE R155, 156 ismerete,
  • Kapcsolódó szabványok ismerete, pl. ISO26262, ISO31000, ISO PAS 5112, IEC 62443.
Juttatások:
  • Szakmai tapasztalatnak megfelelő bérezési struktúra,
  • Átlagosnál magasabb cafeteria keret,
  • Biztos, nemzetközi háttér ,
  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkavégzés, kötetlen munkarend, próbaidő letelte után heti 2 nap Home Office lehetőség biztosított.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunka magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

IT szakemberként a cybersecurity a mindened? Kellő magabiztosság van benned ahhoz, hogy önállóan dolgozz ezen a területen? Partnerünk a világ egyik vezető műszaki szolgáltatásokat nyújtó szervezete. A Magyarországon és a közép-kelet európai régióban működő leányvállalata munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva