ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MÉRNÖK (ÉPÍTŐIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretne a piac összes szereplője számára testre szabott megoldásokat nyújtani?

Szeretne nem csak egy beszállító lenni, hanem az építészek, gyártók,  projekt fejlesztők, befektetők és felhasználók értékes partnere lenni?

Ha IGEN, akkor ez az Ön lehetősége!

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében.

A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli.

Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk

munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.
Feladatok, melyekben számítunk Önre:
  • Alumíniumszerkezetek árajánlatainak elkészítése kereskedelmi célokra
  • Vevői megrendelések kezelése,
  • Műszaki tanácsadás alumínium ajtó- és ablakrendszerekkel kapcsolatban,
  • Üzleti partnerek alkalmi látogatása és műszaki képzés biztosítása számukra,
  • Gyártók helyszíni és műhelyi támogatása,
  • A vállalat megfelelő képviselete üzleti / műszaki eseményeken,
  • Minden szükséges dokumentáció kezelése az ügyfelek és a székhely felé,
  • Minőségi kérdések kezelése, garanciális igények, logisztikai kérdések.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai mérnöki végzettség (építőmérnök vagy építész vagy gépészmérnök végzettség),
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat az alábbi munkakörök valamelyikében építőipari területen: projektmérnök VAGY helyszíni mérnök VAGY adminisztráció VAGY értékesítés támogatás VAGY tervezőmérnök,
  • Alapismeretek a statikus számításokról (épületgépészet),
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • AutoCAD szoftver ismerete,
  • MS Office szoftver ismerete.
Előnyök:
  • Tapasztalat az alumínium rendszerekben,
  • Árajánlati szoftverek ismerete (pl. LogiKal, SchüCal stb.).
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Éves bónusz,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Szakmai fejlődés, képzés,
  • Hosszútávú karrier, előrelépési lehetőségekkel.
Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00 órától 17.00 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Építőipar szakemberként a minőségi munka kiemelten fontos Önnek? Jól kommunikál és kiválóan érti a szakmát? Ha Önnek a gyors szakmai döntések számítanak, és szeretne egy kimagaslóan képzett szakemberekből álló építőipari vállalatnál dolgozni, akkor jelentkezzen még MA! Ügyfelünk 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik közel 25 éve állnak megrendelőik szolgálatában. Növekedésük záloga, hogy az egyes üzemeltetési és kivitelezési ( ipari létesítmények megvalósítása, műemlék védelem) projektek méretétől és jellegétől függetlenül elkötelezettek amellett, hogy személyre szabott, innovatív, minőségvezérelt megoldásokat hozzanak létre. Folyamatosan bővülő, profi, megbízható szakmai csapatukhoz várjuk az új kolléga jelentkezését az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Szívesen dolgoznál változatos projekteken modern, zöldövezeti környezetben? Támogató közösségben, inspiráló légkörben képzeled el jövődet, ahol szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség biztosított? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Ügyfelünk 15 éves múlttal rendelkező 100%-ban magyar tulajdonú építőipari vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Országos

Partnerünk immár 15 éves múlttal rendelkező PIACVEZETŐ magyar vállalat, akik gyártó-, és logisztikai csarnokok tervezésével és generálkivitelezésével foglalkoznak. Vasbeton- és acélszerkezetű ipari csarnokaik nagysága 2-20.000 nm2-ig terjed, projektjeik értéke pedig 5-10 milliárd Ft között mozog. A kivitelezési időszak 6-12 hónap és egy Építésvezető egyszerre fixen egy projekten dolgozik. Referencia-partnereik: Mercedes, Hankook, Henkel, Praktiker, B Braun. A cégnél most új, izgalmas projektek nyílnak szerte az országban, így folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva