MINŐSÉGÜGYI-, ÉS KÖRNYEZETIRÁNYÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Megbízónk svéd nyomdaipari cég, akik 2002 óta működnek Magyarországon, két telephelyen: Zalalövőn és Jászberényben.

Cégcsoportjuk a világ 4 kontinensének, 20 különböző országában van jelen.

Fő profiljuk az íves offset, -digitális nyomtatás és csomagolás.

Jelenleg 215 fő elkötelezett munkavállaló biztosítja a magas szintű termelést, amellyel autóipari, kisháztartási gépgyártó és szépségipar területén működő vállalatokat szolgálnak ki.

Munkatársi körükbe, zalalövői székhelyükre az alábbi pozícióba keresik új, ambiciózus kollégájukat.

MINŐSÉGÜGYI,- ÉS KÖRNYEZETIRÁNYÍTÁSI CSOPORTVEZETŐ

Feladatok:
  • Termeléssel kapcsolatos eltérések, reklamációk kivizsgálása,
  • Felmerült minőségügyi problémák követése, megoldása,
  • Vevői visszajelzések feldolgozása, ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • ISO 9001/14001 rendszer megfelelő működésének felügyelete,
  • Rendszer, - és vevői auditokra történő felkészítés, levezetés, a Cég képviselete,
  • Környezetvédelmi előírásoknak való megfeleltetés, kapcsolattartás a tűz, -munkavédelmi, illetve környezetvédelmi tanácsadókkal,
  • Vevői deklarációk készítése,
  • 4 fős minőségellenőr csapat irányítása,
  • Heti, havi, éves szintű riportok készítése,
  • Minőségügyi követelményekkel kapcsolatos oktatások tartása munkavállalók részére.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (preferáltan műszaki végzettség),
  • Min. 5 éves félautomata gyártásban, minőségügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Vezetői attitűd,
  • ISO 9001 és 14001 szabványok ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
Előny:
  • Autóiparban szerzett tapasztalat.
Amit megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér és kimagasló mértékű juttatások,
  • Céges gépkocsi,
  • Biztonságot nyújtó, stabil környezet,
  • Heti 1 nap home office lehetőség,
  • Hosszútávú munkalehetőség.
Munkavégzés helye: Zalalövő

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, napi 8,5 óra

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal pályázzon!