MŰSZAKI TERMÉKMENEDZSER (VILLAMOSSÁGI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Szakmai csapatukba keresnek új munkatársat akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Termékcsoport készletezésének, minőségének, árának, piaci lehetőségeinek folyamatos felmérése,
  • Új termék piacra juttatása, menedzselése, konkurencia elemzése,
  • Kapcsolattartás és kapcsolat ápolás a már meglévő és potenciális partnerekkel írásban, telefonon és személyesen,
  • A cég és a kapcsolódó termékpaletta magas színvonalú képviselete minden lehetséges értékesítési fórumon,
  • Árajánlatok, megrendelések készítése, kiadása és nyomon követése szóban, telefonon, vagy írásban,
  • Műszaki segítségnyújtás a partnerek részére,
  • Szakmai tárgyalások, ártárgyalások megszervezése és lebonyolítása, kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • A vezetőség részére statisztikák és kimutatások készítése,
  • Vevőlátogatás Magyarország területén.

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 2 év műszaki területen szerzett tapasztalat értékesítésben, vagy ajánlatkészítésben,
  • Villamossági területen szerzett ismeret,
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • Jó kommunikációs- és problémamegoldó készség,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Villamosmérnöki végzettség,
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás,
  • Vectory vállalatirányítási rendszer ismerete.
Juttatások:
  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedése,
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Béren kívüli juttatás és negyedévente teljesítményalapú bónusz,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítva vannak (autó, céges laptop és céges mobiltelefon),
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat, lelkes, közvetlen kollégák,
  • Stabil, dinamikusan fejlődő munkahely, fejlődési és előrelépési lehetőségek,
  • Folyamatos képzések, oktatások.
Munkavégzés helye: Az iroda Budapesten, a VIII. kerületben található (az 1-es villamos vonalán, jól megközelíthető helyen), azonban a pozíció részét képezi a partnerek országos látogatása is.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, reggel 7 órai kezdéssel, ezenkívül minden második szombaton munkavégzés 1 havi munkaidőkeretben.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát a bérigénye megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Tolna megye

Szeretnél egy szuper csapat tagjaként dolgozni? Szeretnél piacvezető , innovatív cégnél elhelyezkedni? Partnerünk a húsipar meghatározó szereplője. Mind minőségben, mind hatékonyságban példaértékű a többi vállalat körében. Jelenleg bővülés miatt keresünk hozzájuk kollégát az alábbi pozícióba. Munkavégzés helye: Tamási Munkaidő: Napi 8 órás munkavégzés, 3 műszakban, 4 munkanap 7:30-15:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 15:30-23:30 - 1 szünnap, 4 munkanap 23:30-7:30 - 2 szünnap.

A hirdetés lejár 11 nap múlva