JUNIOR ABAP FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen vennél részt izgalmas nemzetközi projektekben, melyek során neves multicégek számára fejleszthetsz?

Szívesen dolgoznál egy kisebb, de annál összeszokottabb csapat tagjaként egy olyan cégnél, ahol valódi szakmai munka folyik?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, pályázd meg ezt a pozíciót!

Partnerünk 10 éves múlttal rendelkező, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, akik SAP vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos bevezetési tanácsadással, valamint egyedi megoldások implementálásával foglalkoznak.

Csapatukba bővítés végett keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

JUNIOR ABAP FEJLESZTŐT.
Feladatok:
A leendő munkatárs a felsorolt típusú feladatokban vehet részt tapasztalatától függően:
  • SAP bevezetési projektek végrehajtása,
  • Már bevezetett SAP projektek további ügyféltámogatása, jelenleg RCM, CRM, SRM, WM és a Core modulokban,
  • Egyedi igények felmérése és megvalósítása,
  • Migrációs feladatok, verzióváltások szakmai támogatása,
  • Fejlesztések SAP rendszerekben ABAP OO, ABAP, Webdynpro, UI5, Fiori, Workflow, Adobe Forms, XML, stb.,
  • Middleware fejlesztések SAP és nem SAP rendszerekkel.
Elvárások:
  • Min. középfokú informatikai végzettség,
  • ABAP nyelv magabiztos ismerete - legalább 1,5 év (objektumorientált) ABAP fejlesztési tapasztalat,
  • Alapfokú angol nyelvtudás (főként dokumentációkhoz),
  • Kiemelkedő elemző és problémamegoldó képesség.

Előnyök:
  • Főiskolai/egyetemi végzettség,
  • Többéves ABAP fejlesztési tapasztalat,
  • Pénzügy-logisztikai modulok, RCM modul ismerete.
  • Német nyelvtudás (főként írásbeli kommunikációhoz).

Juttatások:
  • Részvételi lehetőség nemzetközi, összetett projektekben, illetve olyan modulok fejlesztésében, amelyeknek egyedüli tanácsadója hazánkban megbízónk,
  • Az SAP modulokat széles körben lefedő fejlesztői feladatok,
  • Jó hangulatú, együttműködő csapat, igazi csapatmunka,
  • Nagyfokú rugalmasság.
Munkavégzés helye: Budapest, 9. kerület - HOME OFFICE lehetősége biztosított.

Munkaidő: H-P, Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható. Ügyelet nincs.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Országos

Többéves tapasztalattal rendelkezik nemzetközi SAP projektekben? Szívesen adna valami maradandót a jövő elektromos autóinak? Szeretne hozzájárulni a fenntartható mobilitás megvalósításához? Akkor ez az Ön lehetősége! Partnerünk a világ egyik legnagyobb járműipari gyártóvállalata, amely napról napra a fejlődésre törekszik. IT szakértői csapatuk bővítése végett keresnek kollégát a céget érintő S/4 HANA migrációs projektek megvalósítására. Amennyiben szívesen dolgozna egy fejlődésre törekvő, nyitott szemléletű vállalatnál, jelentkezzen partnerünk bővülő csapatába a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Partnerünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. Dinamikusan fejlődő csapatuk számára az eddig meglévő budapesti és győri irodájuk mellett már Szegeden, Pécsett, Debrecenben és Szombathelyen is nyitnak újabb telephelyeket. SAP® partnerként fejlesztőik és tanácsadóik elsősorban SAP® ERP, CRM és IS-U projektekben tevékenykedik, de egyedi megoldásokat is kínálnak SAP®-tól független területeken. Folyamatosan bővülő csapatuk erősítésére keresnek most kollégát IGÉNY ESETÉN 100% REMOTE MUNKAVÉGZÉSSEL az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva