SENIOR TOBORZÁSI SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye Szeged

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Legyél részese most egy kiemelkedő vállalat stratégiaalkotásának!

Partnerünk Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb élelmiszer-gazdasági vállalatcsoportjának menedzsment cégeként a csoportszintű stratégia kialakításáért és a közös feladatok elvégzéséért felelős. Célja az integráció elősegítése a kiemelt területeken.

Most szegedi, valamint pécsi csapatukba keresünk olyan lendületes és tapasztalt szakembert, aki aktívan részt vesz a toborzási stratégia kialakításában, valamint stratégiai és operatív szinten támogatja az üzleti területek megfelelő munkaerő ellátottságát.

Várnak csapatukba az alábbi pozícióban:

Az alábbi feladatokban erősíted majd a csapatot és a teljes céget:

  • Stratégiai és csoportszintű toborzási specialista feladatok
  • Részvétel a toborzási stratégia tervezésében és kivitelezésében
  • Toborzásban résztvevő kollégák fejlesztése, szakmai támogatása
  • Toborzási csatornák, eszközök fejlesztése, a beérkező jelöltek számának növelése érdekében
  • Belső toborzás-kiválasztási folyamatok megszervezése, lebonyolításban való részvétel
  • Toborzással kapcsolatos riportok és elemzések kialakítása, elkészítése
  • Munkaerő-kölcsönzés, diákmunka tendereztetés
  • Részvétel a Munkáltatói Márka stratégia megvalósításában a vállalati kommunikációs csoporttal való együttműködésben
  • Keresési adatbázisok használata
  • Hatékony, felhasználó barát jelentkezési rendszer kialakítása, jelöltkezelő rendszer fejlesztésében való részvétel
  • Belső ajánlási program folyamatos fejlesztése
  • Folyamatos együttműködés és kapcsolatépítés a vállalatok HR vezetőivel, üzleti partnerekkel és az operatív munkatársakkal
Téged keresnek, ha a következők alapján magadra ismersz:

  • Toborzás területén szerzett 5+ év tapasztalat (fizikai-szellemi területen egyaránt)
  • Felsőfokú végzettség HR/gazdasági területen
  • Direkt fejvadászatban szerzett releváns tapasztalat – fejvadászat folyamatának, eszközeinek ismerete
  • A toborzás stratégiai oldalával kapcsolatos ismeret, tapasztalat
  • A közösségi média aktív használata toborzási céllal
  • Jelöltkezelő rendszerek ismerete
  • Erős fókusz a belső partnerek felé
  • Kiváló kommunikációs és szervezési készségek
  • Kiváló kapcsolatépítési készség és önállóság
  • Nyitottság a fejlődésre, új tudás és piaci trendek megismerésére és a tudásmegosztásra
  • B kategóriás jogosítvány
Partnerünk az alábbiakat kínálja:

  • Tapasztalattól, kompetenciáktól függően rugalmas bérezés megegyezés szerint
  • Egészségbiztosítási csomag: ingyenes magánorvosi ellátás és szűrővizsgálatok
  • Hosszú távú és stabil karrierlehetőség csoporton belül
  • Szakmai képzések: belső tréningek és szakmai konferenciák, továbbá választható képzések
  • Cafeteria juttatás
  • Laptop és mobiltelefon
  • Dinamikus vállalati környezet és folyamatos tudásbővítés, ismeretszerzés lehetősége
  • Kötetlen munkarend, heti 1 nap Home office lehetőséggel
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos kommunikáció cégen belül, támogató, valamint együttműködést és kölcsönös tudásátadást serkentő közösség
Munkavégzés helye: Szeged/Pécs

Várjuk jelentkezésedet önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Pályakezdő, HR terület iránt érdeklődő jelentkezők pályázatát várjuk a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg a következő pozícióra várjuk az érdeklődők jelentkezését:

A hirdetés lejár 47 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Jelenleg 'HR munkatárs toborzás-kiválasztás területen' pozícióba várjuk olyan jelentkezők pályázatát, akik már rendelkeznek tapasztalattal a toborzás-kiválasztás világában.

A hirdetés lejár 17 nap múlva