HR GENERALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Budapesti székhelyű, ingatlan adásvétellel, közvetítéssel, valamint felújítással foglalkozó partnerünk részére keresünk új munkatársat, bővülés miatt, az alábbi pozícióba:

HR Generalistaként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • HR stratégia/rendszer tervezése és megvalósítása az ügyvezetővel szoros együttműködésben
  • Alapvető toborzás-kiválasztási folyamatok menedzselése és az ehhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Saját toborzási felületek, HR adatbázis kezelése
  • Be-és kiléptetési folyamatok teljes kontrollja
  • Irodavezetők támogatása a HR stratégiák működtetésében
  • Rendszeres irodalátogatások 6 helyszínen
  • Állásbörzéken, toborzási napokon való részvétel
  • Nyílt napok, cégcsoportos rendezvények szervezése
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Felsőfokú végzettség megléte
  • Minimum év 3 éves HR területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
Ami előnyt jelent számodra a kiválasztás során:
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • HR rendszer kiépítésében való jártasság
  • Orosz vagy kínai nyelv ismerete
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezési rendszer
  • Havi vagy negyedéves célfeladat alapú bónusz
  • Laptop és mobiltelefon
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Home Office lehetőség megbeszélés szerint
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület, Cinkotai úti buszmegállótól sétatávolságra
  • Munkaidő: napi 8 órás, irodai munkavégzés, esetenkénti irodalátogatások
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. HR területe iránt érdeklődő, lelkes, kihívásokra vágyó érdeklődők jelentkezését várjuk a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 9 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakemberek, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már több mint 50 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse.Meglévő csapatunk bővítése céljából keresünk új kollégát a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

A Beck & Partners Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk szakembereket, ügyfélkörünk sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel partnerkapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat, jelenleg már közel 60 lelkes kolléga dolgozik azon minden nap, hogy munkavállalók és munkaadók között a kapcsolatot megteremtse. Pályakezdő, HR terület iránt érdeklődő jelentkezők pályázatát várjuk a következő pozícióra:

A hirdetés lejár 15 nap múlva