MUNKAVÉDELMI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Munka-, Tűzvédelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, közel 30 éves, acélszerkezetek, üveg- és fémhomlokzatok tervezésével, gyártásával és kivitelezésével foglalkozó szegedi építőipari vállalat.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Telephelyi és kivitelezési helyszínek munkavédelmi szaktevékenységének ellátása
  • A munkaterületen dolgozó munkatársak munkavédelmi szempontú rendszeres ellenőrzése
  • Munkavédelemmel kapcsolatos jogszabályok változásainak követése, szükség szerint bevezetése, betartatása
  • Munka,-tűzvédelmi oktatások megtartása
  • Biztonsági és egészségvédelmi tervek készítése
  • Közreműködés az ISO 45001 irányítási rendszer fenntartásában
A pozícióhoz tartozó szakmai elvárások:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség (technikus)
  • Munkavédelmi technikus végzettség
  • 1-3 év tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó kommunikációs készség
Előnyt jelent:
  • 1-3 év termelő vagy kivitelező vállalatnál szerzett tapasztalat
  • ISO 45001 belső auditori képzettség
Amit Partnerünk kínál:
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Támogató, fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes bér és béren kívüli juttatási csomag
Munkavégzés helye: Országon belül változó

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Munka-, Tűzvédelem | Pest megye

Partnerünk Magyarország munka-, tűz – és környezetvédelmi feladatokat ellátó üzletága keresi új kollégáját GÖDRE és NYÍREGYHÁZÁRA, aki szakmai tapasztalatával, határozottságával, angol és magyar nyelven is hozzájárul a cégük további sikereihez. az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 21 nap múlva