POLIMER TECHNOLÓGIAI FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye Országos

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Az amerikai tulajdonosi hátterű Hungary Enbi Kft., mely világviszonylatban vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, nyomtatók, valamint csomag, címke, jegy és bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

(Pályakezdő és tapasztalattal rendelkező folyamatmérnökök, vegyészmérnökök, vegyészek, anyagmérnökök jelentkezését is várjuk!)
Az új munkatárs feladatai:
  • Keverő üzemrész gyártási folyamatainak szakmai támogatása
  • Vulkanizáló és Poliuretán öntő üzemrész folyamatainak fejlesztése, technológiai és minőségi problémák kivizsgálása, megoldások bevezetése
  • Új termékek gyártási technológiájának kialakítása és bevezetése a fenti területeken
  • Laboratórium szakmai felügyelete
  • Termék előállítással kapcsolatos dokumentáció elkészítése és karbantartása
  • Vegyi anyagok ISO rendszer szerinti dokumentációjának naprakészen tartása
A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:
  • Polimer technológiai vegyészmérnök, anyagmérnök végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gumiipari gyártástechnológiák és anyagvizsgálatok ismerete
  • Gumiipari vagy műanyagipari termelő vállalatnál szerzett 1- 3 éves gyakorlati tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
Előnyt jelent:
  • Vulkanizáló szerszámok műszaki kialakításában részvétel, présgépek és poliuretán öntőgépek ismerete
Amit ajánlunk:
  • Szakmai fejlődés a gumiiparban
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Versenyképes alapfizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye:

  • Rétság (Nógrád megye)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!