PROJEKT ÜZLETKÖTŐ (KELET-MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye Békés megye Borsod-Abaúj-Zemplén megye Csongrád megye Heves megye Jász-Nagykun-Szolnok megye Nógrád megye Szabolcs-Szatmár-Bereg megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk Európa egyik vezető fűtési szerelvény gyártója, akik több, mint 100 éves múlttal rendelkeznek.
Ügyfeleik és partnereik részére minőséget, igényes kivitelezést, kedvező ár-teljesítmény arányt és hatékony műszaki megoldásokat, valamint megfelelő támogatást biztosítanak.

A magyarországi leányvállalatához új munkatársat keresünk a Kelet-magyarországi régió képviseletére

PROJEKT ÜZLETKÖTŐ

munkakörbe.
Üzletkötőként a következő feladatokat kell ellátnod:
  • Új projektek felkutatása a Keleti/Dél-keleti régióban
  • Meglévő projekt/beruházó/kivitelező partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Tervegyeztetések, méretezések elkészítése, ellenőrzése, hidraulikai beszabályozások elvégzése
  • Pályázatírókkal való kapcsolattartás, pályázatok nyomon követése és piaci információk begyűjtése
Amit Megbízónk kér tőled:
  • Épületgépészeti középiskolai/technikusi végzettség megléte
  • Épületgépészeti területen szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Előny, ha rendelkezel:
  • Felsőfokú végzettséggel
  • Projektmunkás tapasztalattal
  • Angol vagy német nyelvtudás (elsősorban írásban)
Amit Megbízónk kínál:
  • Tapasztalathoz illeszkedő bérezési rendszer
  • 13. és 14. havi fizetés
  • Széchenyi kártya juttatás
  • Medicover White biztosítás
  • Céges autó, akár magánhasználatra is
  • Laptop és mobiltelefon
  • Home Office lehetőség megbeszélés szerint
Munkavégzés részletei:
  • Munkavégzés helye: Kelet/Dél-Kelet Magyarország
  • Munkaidő: napi 8 órás munkavégzés, rugalmas beosztásban

Amennyiben szívesen csatlakoznál megbízónk csapatához, kérlek töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Van tapasztalatod kijáró értékesítésben és közel áll hozzád a műszaki/szerviz terület? Érdekel az automatizálás és szívesen vennél részt a legkorszerűbb bejárati rendszerekkel kapcsolatos szerviz értékesítésben? Akkor jelentkezz most, mert ez a TE lehetőséged! Megbízónk egy svéd és finn gyökerű multinacionális cégcsoport tagja. Fő profiljuk a bejárat automatizálás, valamint építőipari műszaki berendezések forgalmazása és szervizelése. A világ vezető szállítója az intelligens biztonsági és beléptetési megoldások piacán. Automatikus bejárati rendszerekhez (különféle ajtók, automatikák, kapuk) kapcsolódó szerviz szolgáltatások és alkatrészek B2B értékesítésére keressük most budapesti csapatuk új tagját az alábbi izgalmas pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Értékesítőként úgy érzi, hogy szeretne végre teljesen önállóan dolgozni? Elég tapasztalt és határozott ahhoz, hogy új piacokat fedezzen fel és növelje egy vállalat piaci részesedését Magyarországon? Fontos Önnek a fenntarthatóság és a folyamatos innováció? Most itt a lehetőség, hogy Ön legyen egy vállalat KULCSEMBERE! Ügyfelünk nemzetközi műanyagipari vállalatcsoport folyamatosan bővülő leányvállalata. Hozzájuk keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba: Fő felelőssége: A meglévő partnerekkel való szorosabb kapcsolat kiépítése, segítve a kapacitás optimálisabb, hatékonyabb elosztását. Új vevők felkutatása, piaci részesedés növelése

A hirdetés lejár 51 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket értékesítő partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba: PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 12 nap múlva