RENDELÉSKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk reklám- és ajándéktárgyak forgalmazásával és emblémázásával foglalkozó ANDA PRESENT GROUP munkatársat keres

pozícióba.

Főbb feladataid lesznek:
  • Beérkező rendelések rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • A területre vonatkozó belső szabályozás szerint a szállítási határidők megállapítása
  • A kiszedett rendelések továbbítása a megfelelő társosztályhoz
  • Szállítólevelek kiállítása
Ideális jelölt vagy, ha:
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Logikus gondolkodásmód és precizitás jellemez
  • Szereted a pontos, önálló munkavégzést a betanítást követően
  • Terhelhető vagy
Előnynek számít:
  • Raktári adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer kezelésében való jártasság
Amit nyújtanak neked:
  • Fix fizetés és béren kívüli juttatások
  • Magyar tulajdonú cégnél, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Biztonságos, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • 6300 Kalocsa, Róna utca 3.
Munkavégzés ideje:
  • Két műszakos munkarend: 6:00 – 14:10; 13:50 – 22:00

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, bruttó fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 22 nap múlva

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Partnerünk, 2006 óta van a jelen, az évek múlásával piacvezetővé vált a behajtással és követelésekkel kapcsolatos pénzügyi szolgáltatások nyújtásába. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva