HASZNÁLTAUTÓ FELVÁSÁRLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam / OKJ

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Élsz-halsz az autókért, de még keresed azt a munkahelyet, ahol nem csak a modellek, hanem a cégvezetés hozzáállása is kiváló? Megbízónk elhivatott, hogy olyan munkahelyet biztosítson, ahol jól érezheted magad, és dedikált mentor segítségével könnyíti meg a betanulásod!

A több mint 10 éve használt autók kereskedelmével foglalkozó Megbízónk Dunakeszi telephelyére keresünk

munkakörbe kiváló kommunikációval és kereskedői vénával rendelkező kollégát.

Felvásárlóként az alábbi feladatok várnak rád:

  • Értékesítés és cserék teljeskörű lebonyolítása: felvásárlás, hirdetések kezelése, ügyfelekkel való kapcsolattartás.

Megbízónk elvárásai:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat a következők egyikében: autószerelés VAGY használtautó területen felvásárlás VAGY használtautó területen értékesítés,
  • Kiváló kommunikációs képesség,
  • Műszaki affinitás, autók műszaki ismerete
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Angol, német, vagy lengyel nyelvismeret előny, de nem elvárás.

Megbízónk ajánlata számodra:

  • Pozícióhoz illeszkedő bejelentett alapbér,
  • Teljesítményalapú bónusz rendszer,
  • Stabil, támogató céges háttér,
  • Folyamatosan fejlődő családias, szakmailag támogató, jó hangulatú csapat,
  • Céges autó,
  • Céges mobiltelefon.
Munkavégzés helye: Dunakeszi

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8 és 19 óra között, amely vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható, valamint minden hónapban 1 szombati nap

Csapj le az álláslehetőségre! Küldd el számunka a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szeretnél a divat világában dolgozni? Szeretsz nap, mint nap emberek között lenni és másokat segíteni? Tanulmányaid mellett nem tudsz 40 órában dolgozni? Partnerünknél lehetőséged van teljes- vagy részmunkaidőben is elhelyezkedni, hiszen rugalmas munkabeosztásban is dolgozhatsz. Nem gond, hogy még nem rendelkezel tapasztalattal, egy szuper csapat tagjaként profi betanításban részesülhetsz. Parnerünkhöz keresünk munkatársat azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba, Budapest 4. vagy 17. kerületébe:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Hajdú-Bihar megye

Kiváló értékesítési érzékkel rendelkezel? Magabiztosan tárgyalsz a partnerekkel is? Esetleg már szereztél tapasztalatot az agrár szektorban? Akkor Partnerünknél a helyed! Partnerünk Magyarország meghatározó terménykereskedelmi vállalata Hajdú-Bihar megyében. Fő tevékenységük a terménykereskedelem, amelynek keretében kiemelten a kukorica, búza, napraforgó és az árpa felvásárlására és értékesítésére fókuszálnak - mind a hazai, mind pedig külföldi piac részére. Kiváló termeltetési, felvásárlási, logisztikai és értékesítési rendszerükkel pedig immár 25 éve dolgoznak együtt zökkenőmentesen partnereikkel. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva