SZERSZÁM MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressünk kollégát az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:
  • Új prés szerszámok építéséért, és a széria prés szerszámok fejlesztéséért, karbantartásáért felelős mérnök
Feladatok:
  • Koordinálja a szerszámtervezés,- építés folyamatát, alkatrésztervek és szerszámtervek felülvizsgálatát, a sáv-kialakítás folyamatát, minták bekérését, a CAD modellek integritását
  • Belső és külső ajánlatokat kér, beszerzési forrásokat kutat fel
  • Naprakészen tartja a szerszám-építési terveket, beleértve a külső szerszámépítő beszállítókat a határidők betartása érdekében
  • Koordinálja a sorozatgyártáshoz kapcsolódó alapanyag előírásokat és igényeket az alapanyag beszerzővel
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Mérnöki végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari vagy fémipari tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon, laptop
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: 6088 Apostag

Jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Partnerünk több mint hat évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország meghatározó, intenzív szántóföldi zöldségtermesztéssel foglalkozó cége. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva