PROJECT MANAGER-APQP TERÜLET

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressünk kollégát az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:
  • Menedzseli az új termékek sikeres bevezetését a vállalati minőségpolitika és az ügyfelek igényeinek alapján
Főbb feladatok:
  • Új termék bevezetése az APQP folyamaton keresztül
  • A projektcsoportok munkájának koordinálása a termékek tervezésétől a gyártásig
  • A projekt megfelelő fázisához tartozó dokumentációk beszerzéséről való gondoskodás
  • A programmegbeszélések/konferencia-beszélgetések megszervezése és vezetése az ügyfelekkel és beszállítókkal
  • Csapattagok és társosztályok számára a megfelelő információk eljuttatása a projekt élete során
  • Ütemezni a CAP RUN gyártásokat, az ehhez tartozó méréseket, vizsgálatokat, PPAP és Early parts kiszállításokat
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Szakirányú végzettség
  • Angol középfokú nyelvtudás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari vagy fémipari tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejárási támogatás
  • Cafetéria
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon, laptop
  • Fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: 6088 Apostag

Jelentkezz szakmai önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni mérnöki szakmai tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál multi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 13 nap múlva