KAMPÁNYMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő, innovatív csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Médiatervező munkatársak mindennapi munkájának támogatása
  • Médiakampányok lemenedzselése, nyomon követése
  • A kreatív csapat valamint a média kapcsolattartóival történő folyamatos kommunikáció, koordinálás
  • Részvétel a médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák, és teljesítési dokumentációk készítésében
  • Médiatulajdonosokkal való egyeztetések
  • Együttműködés a kreatív divízió tagjaival

Testhezálló számodra a pozíció, amennyiben:

  • Preferáltan 1 év médiavásárló/kampánymenedzser munkakörben szerzett tapasztalat vagy pályakezdőként is pályázható a pozíció, amennyiben felsőfokú végzettséggel rendelkezel, média területen
  • Rugalmas munkavégzési stílussal rendelkezel
  • Van affinitásod az adminisztráció iránt
  • Precíz, gyors gondolkodású és talpraesett személyiség vagy
  • Erős statisztikai és elemző affinitásod van
  • Magasabb szintű Microsoft Excel ismeretekkel rendelkezel (Ms Excel és Powerpoint)

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ügynökségi tapasztalat

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, utazási támogatás, céges telefon és laptop
  • Havi 8 nap Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával: