KAMPÁNYMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő, innovatív csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Médiatervező munkatársak mindennapi munkájának támogatása
  • Médiakampányok lemenedzselése, nyomon követése
  • A kreatív csapat valamint a média kapcsolattartóival történő folyamatos kommunikáció, koordinálás
  • Részvétel a médiakampányok eredményeit, hatékonyságát összefoglaló prezentációk, elemzések, analitikák, és teljesítési dokumentációk készítésében
  • Médiatulajdonosokkal való egyeztetések
  • Együttműködés a kreatív divízió tagjaival

Testhezálló számodra a pozíció, amennyiben:

  • Preferáltan 1 év médiavásárló/kampánymenedzser munkakörben szerzett tapasztalat vagy pályakezdőként is pályázható a pozíció, amennyiben felsőfokú végzettséggel rendelkezel, média területen
  • Rugalmas munkavégzési stílussal rendelkezel
  • Van affinitásod az adminisztráció iránt
  • Precíz, gyors gondolkodású és talpraesett személyiség vagy
  • Erős statisztikai és elemző affinitásod van
  • Magasabb szintű Microsoft Excel ismeretekkel rendelkezel (Ms Excel és Powerpoint)

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Ügynökségi tapasztalat

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, utazási támogatás, céges telefon és laptop
  • Havi 8 nap Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Szeged

Megbízónk újonnan felépített gyártóüzemeiben több, mint 500 féle háztartási tisztítószert, testápolási terméket, valamint kórházi és lakossági fertőtlenítőt gyárt. Marketing csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.

A hirdetés lejár 15 nap múlva