VILLANYSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság.

Központi telephelyén szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Tervszerű karbantartási, hibaelhárító feladatok, átalakító jellegű feladatok ellátása
Elvárások:
  • Szakirányú végzettség
  • Gyenge és erősáramú villamossági ismeretek
  • Minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Önállóság, kezdeményezőkészség, problémamegoldó készség
  • Pontos, megbízható, lelkiismeretes munkavégzés
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Gyenge- és erősáramú gépek, eszközök vezérlésének javításában, üzemben tartásában és villamos-motorok karbantartásában jártasság
  • Villamos kapcsolási rajz olvasási ismeretek
Amit kínálunk:
  • Elérhető jövedelem havi bruttó 650 -700.000,-Ft
  • Év végi jutalom
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások alapján
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkavégzés helye:
  • 1106 Budapest, Jászberényi út 90. - kivonuláskor az ország egész területén

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk egy magyarországi gyártóüzem, mely jelenleg 800 munkatársat foglalkoztat. Évente 150 ezer tonna kisállateledelt állítanak elő, melyet 50 európai és Európán kívüli piacon forgalmaznak. Nap, mint nap az Öt Alapelvük mentén működnek: Minőség, Felelősség, Kölcsönösség, Hatékonyság, Szabadság Új beruházásuk miatt létszámukat jelentősen bővítik, ezért keresnek Téged az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 61 nap múlva

Szakmunka | Veszprém megye

Rendelkezik műszaki területen szerzett végzettséggel és pár év karbantartási tapasztalattal? Szeretne hosszú távon egy stabil vállalatnál elhelyezkedni? Olvasson tovább, az alábbi pozíció Önnek szól! Megbízónk növényvédőszerek formálásával és csomagolásával foglalkozik. Megnövekedett rendelésállományuk miatt Berhida – Peremarton-gyártelep székhelyükre keresünk megbízható szakembert hosszú távra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva