LAKATOS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A Vasútvill Kft. nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság.

Központi telephelyén szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat keres azonnali munkakezdéssel az alábbi pozícióba:

LAKATOS
Feladatok:
  • TMK jellegű munkák elvégzése
  • Különböző gépek, berendezések javítása, karbantartása
  • Lemezmunkák
Elvárások:
  • Lakatos végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Csapatszellem
  • Önálló munkavégzés
Előny:
  • B kategóriás jogosítvány
  • Érvényes minősített hegesztői vizsga
Amit kínálunk:
  • Elérhető jövedelem havi bruttó 500.000,-Ft
  • Év végi jutalom
  • Egyénre szabható cafetéria csomag bruttó 350.000 Ft/év
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírások alapján
  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Családias, jó hangulatú légkör
Munkavégzés helye:
  • 1106 Budapest, Jászberényi út 90. - kivonulások az ország egész területére

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!