ÉRTÉKESÍTŐ (MŰSZAKI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával foglalkozik.
 Pest megyei régióba keresnek új kollégát, aki támogatná az általuk forgalmazott termékek értékesítését.

Ha szeretnél egy megbízható, több évtizedes múlttal rendelkező cég értékesítői csapatában dolgozni, jelentkezz az

pozícióra.
Főbb feladatok:
  • Meglévő vevők maximális kiszolgálása, területben rejlő potenciális partnerek felkutatása
  • Ügyféllátogatás, igények felmérése, ajánlatkérések továbbítása, rögzítése a műszaki osztály részére
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Logikus és költséghatékony látogatások tervezése, szervezése a megadott target alapján
  • Műszaki termékekkel kapcsolatos tudnivalók elsajátítása
  • Termékbemutatók, rendezvények szervezése
  • Adminisztrációs feladatok önálló elvégzése

Elvárások:
  • Műszaki végzettség: technikus, gépészeti vonalon (gépészmérnök)
  • Legalább 2 év értékesítésben szerzett tapasztalat, meglévő kapcsolatrendszer az alábbi ipari szektorok valamelyikében: nehézipar, olajipar, vegyipar, erőművek, épületgépészet
  • B kategóriás jogosítvány - vezetési rutin
  • Jó kapcsolatteremtő készség, szervezőkészség, ügyfélközpontúság
Előny, ha ezzel rendelkezel:
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Gépészmérnöki végzettség
Juttatások:
  • Tapasztalathoz illeszkedő alapbér + jutalékos rendszer
  • 13-14.havi bérezés
  • Céges autó
  • Önkéntes magánnyugdíjpénztár hozzájárulás

Munkavégzés helye:
  • Budapest, Pest megye

Amennyiben érdekesnek találtad a fenti pozíciót, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk prémium kategóriás ipari szerelvények és síktömítések forgalmazásával foglalkozik. Észak-Kelet magyarországi régióba keresnek új kollégát, aki támogatná az általuk forgalmazott termékek értékesítését. Ha szeretnél egy megbízható, több évtizedes múlttal rendelkező cég értékesítői csapatában dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 21 nap múlva