RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Precíz, megbízható és segítőkész személyiség vagy? Könnyen figyelsz egyszerre több feladatra?

Akkor Partnerünknél a helyed!

Partnerünk 1998-ban alakult és 2005 óta tervező-építő cégként működik Magyarországon és külföldön egyaránt. 2017 óta a házon belüli csapatuk létszáma megduplázódott, jelenleg több mint, 40 főt számlál. Mérnöki szolgáltatásaikkal kapcsolatban mindig a legmagasabb elvárásokat támasztják magunkkal szemben.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

RECEPCIÓS
Főbb feladatok:
  • E-mailen keresztül való céges ügyek intézése
  • Telefonhívások fogadása és továbbítása és üzenetek rögzítése
  • Az iroda készletének fenntartása (iroda- és írószerektől a fogyasztani való termékekig), ezek hiánya esetén rendelés leadása
  • Kimenő és bejövő levelek iktatása / kezelése
  • A tárgyalásokra érkező külföldi és hazai partnerek fogadása, útbaigazítása és kiszolgálása (víz, kávé, tea)
  • A tárgyalásokra Outlook naptár rendszeren belül tárgyalók lefoglalása
  • A tárgyaló termek általános tisztán és rendben tartása (székek, szellőztetés, feltöltött víz és kóla az asztalokon)
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Precíz, megbízható és segítőkész hozzáállás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Nyitott, barátságos személyiség
Amit Partnerünk kínál:
  • Korrekt, pozícióhoz illeszkedő bérezés
  • Egészséges életmód támogatása (gyümölcs napok)
  • Tiszta, rendezett, modern iroda és gyönyörű természeti látkép
  • Stabil vállalati háttér
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület (Graphisoft Park)

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik? Szeretné az angol nyelvet napi szinten használni? Stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni? Partnerünk multinacionális, tőzsdén jegyzett vállalat, piacvezető a maga szakterületén, Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni. Hozzájuk keresünk most új munkatársat RECEPCIÓS pozícióba. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk új lendületes, környezetére igényes, udvarias, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza, napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött. Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva