PÉNZÜGYI-KERESKEDELMI ELEMZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk az olaszországi IMMERGAS 1964 óta vezető szerepet tölt be a háztartásokban használatos gázüzemű fűtőkészülékek tervezésében és gyártásában. 2004-ben létrehozta magyarországi leányvállalatát, az Immergas Hungária Kft-t, amely mára már a magyar fűtéstechnikai piac élvonalába tartozik. Népszerűségét a forgalmazott termékek magas minősége és élettartama mellett, az ügyfeleinek és a lakosságnak biztosított magas színvonalú szakmai szolgáltatásai biztosítják.

Szigetszentmiklósi telephelyükre keresik most új kollégájukat

munkakörbe.

Mi lesz a feladatod?
  • Üzleti folyamataik megismerése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel
  • A folyamatváltozást, vezetői döntést előkészítő elemzések és összefoglaló riportok elkészítése
  • A támogatott területekre vonatkozó riport-rendszer kialakítása
  • Belső projektek, társosztályok szakmai támogatása az üzleti igény kidolgozása során
  • Közreműködés az informatikai rendszerekhez kapcsolódó projektekben
  • Az elkészült rendszerek/folyamatok felhasználó oldali tesztelésében való részvétel: hibák kiszűrése, meghatározása
Téged keresnek, ha az alábbiakkal rendelkezel:
  • Felsőfokú szakirányú (pénzügyi/gazdasági) végzettség
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Tapasztalat vállalati működéstámogató, ill. CRM rendszerekkel
  • MS Office (Excel) magas szintű ismerete
  • Átlátod a komplex folyamatokat, analitikus gondolkodás jellemző rád
  • Gyakorlatias, proaktív hozzáállás és pontos, megbízható munka jellemez
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés (alapbér + éves bónusz)
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil munkahely
  • Laptop, telefon
  • Megbízható szakmai háttér, jó munkakörülmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség vállalati projektekben
  • Jó kedélyű csapat
Foglalkoztatás jellege:
  • Teljes munkaidő, normál munkarend, alkalmazotti jogviszony
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklósi telephely

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el friss, magyar nyelvű szakmai önéletrajzod, fizetési igényeddel kiegészítve a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy sikeres, Európa-szerte működő vállalat, amely több, mint 25 éve van jelen a magyar piacon, az anyacég pedig több mint 150 éves múltra tekint vissza. Alumínium, acél és műanyag nyílászáró rendszereket forgalmaznak, nem csak profilokat, hanem az ahhoz szükséges vasalatokat, gumitömítéseket és kiegészítőket is. Komplett rendszereket adnak ügyfeleik számára.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított. A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Partnerünk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általuk képviselt gyártók termékeit nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal viszik piacra. Csapatukba az alábbi pozíció betöltésére írnak most ki pályázatot:

A hirdetés lejár 10 nap múlva