FŐKÖNYVELŐ (CSOPORTVEZETŐI FELADATOKKAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Partnerünk 1988 óta hazai piacon jelenlévő malomipari termékek gyártója és forgalmazója. A sokszoros SuperBands díjas márka születésétől egyet jelent az egészséges életmódba illeszthető finom, magas minőségű termékekkel.

Müzliszeleteket, müzliket, gabonapelyheket, puffasztott gabonaszeleteket és zab őrleményeket gyártják és forgalmazzák.

Új kollégát keresünk hozzájuk a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • 4 fős csapat (pénzügy, számvitel) vezetése, fejlesztése, munkájának összefogása,
  • Adminisztratív és pénzügyi folyamatok javítása, optimalizálása,
  • Irodavezetői feladatok ellátása
  • Vállalat nyereségességének növelése, költségcsökkentési pontok megtalálása,
  • Vállalati tervezés, havi-, negyedéves- és éves zárások menedzselése,
  • Treasury és biztosítások kezelése,
  • Pénzügyi politika kialakítása, a gazdasági szervezet pénzügyi műveleteinek tervezése, elemzése és ellenőrzése,
  • Pénzügyi tervek és stratégiák kidolgozása és felülvizsgálata, pénzügyi beszámolók készítése,
  • Könyvelés ellenőrzése,
  • Adóbevallások készítése,
  • Könyvvizsgálat előkészítése,
  • Éves beszámoló készítése, közzététele,
  • Beruházási és finanszírozási döntések előkészítése, stratégiai döntések támogatása.
Elvárások:
  • Főiskolai, vagy egyetemi közgazdasági végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Minimum 5 év teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat,
  • Minimum 1 év kisebb pénzügy-számviteli csapat irányításában szerzett tapasztalat,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (elsősorban írásban, dokumentációk elkészítéséhez, levelezéshez),
  • MS Office, MS Excel magas fokú ismerete.
Előnyök:
  • QAD vállalatirányítási rendszer ismerete,
  • Adótanácsadói képesítés,
  • Székesfehérvári lakhely,
  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat.
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria,
  • Éves bónusz,
  • Bejárási támogatás,
  • Éves egészségbiztosítás,
  • Szakmai képzések.
Munkavégzés helye: Székesfehérvár, vasútállomástól 10 perc séta (tömegközlekedéssel és gépjárművel is könnyen megközelíthető).

Munkaidő:
  • Hétfőtől - péntekig, törzsidő: 8:00-16:20 (vezetővel való egyeztetés után rugalmasan alakítható).
  • Próbaidő után heti 2 nap Home Office lehetőség biztosított.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunka magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!