RECEPCIÓS/ÉJSZAKAI RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 2022 tavaszán nyitott balatonfüredi öt csillagos szálloda.

Most számára keresünk munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • A hotel vendégeinek 5˙- os kiszolgálása, kérések teljesítése az érkezéstől a kijelentkezésig
  • Programok, szolgáltatások ismertetése és szervezése
  • Kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel
  • Esetleges vendégpanaszok kezelése a vezetőség támogatásával
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Nyitott, barátságos, vendégorientált személyiség
  • Pontos, lelkes munkavégzés
  • Szakma iránti elkötelezettség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Szállodai recepción szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelt fizetés
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Igényes, jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Melegétkezés, munkaruha biztosítása
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
Munkavégzés helye: Balatonfüred

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Megbízónk egy luxus szálloda Budapest belvárosában, a 6. kerületben található. Budapest főbb látványosságai, mint a Parlament, Hősök tere és a Bazilika is sétatávolságra vannak a szállodától. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva