BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a Eurofins Technologies egy nemzetközi üzletág a Eurofins Csoporton belül, melynek fő tevékenységi köre bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztése, gyártása és értékesítése. A Technologies üzletág elsősorban élelmiszer- és környezetbiztonsági megoldásokkal foglalkozik, kiegészítve azt állategészségügyi és klinikai diagnosztikai alkalmazásokkal. Az üzletág mind harmadik feles partnereket, mind a Eurofins Csoport saját laboratóriumait kiszolgálja termékekkel.

Az üzletág nemzetközi központja Budapesten, a IV. kerületben található, a világpiacot kiszolgáló termelési és logisztikai központtal, melyet 2018-ban alapítottak és azóta is folyamatosan fejlesztik.

beszerzési csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat

BESZERZŐ
munkakörbe.

Feladatok:

  • Belföldi és import beszerzési megrendelések teljes körű ügyintézése
  • Megrendelések felügyelete, módosítások nyomon követése,
  • Bejövő áru bevételezése a vállalatirányítási rendszerbe
  • Árajánlatok bekérése, adminisztrációja, összegzése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, és társterületekkel
  • Az optimális készletszintek biztosítása, folyamatos ellenőrzése
  • Piackutatás, piaci információk beszerzése, új beszállítók felkutatása
  • Részvétel az esetleges reklamációk kezelésében
  • Részvétel a beszállítók értékelésében
  • Import beszerzések vámdokumentációjának kezelése
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat, preferáltan labordiagnosztika, élettudományi területekről
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel)
Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség
  • Labordiagnosztika, élettudományi területekről tapasztalat

Ajánlat:

  • Végzettségtől és tapasztalattól függő versenyképes fizetést
  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős (heti 40 órás) munkajogviszony
  • Változatos feladatok, projektek, szakmai fejlődés
  • Lelkes, barátságos, pozitív energiákkal teli csapat és munkakörnyezet
  • Sportbérlet munkáltatói kedvezménnyel (AYCM)
  • Magánegészségügyi szolgáltatás
  • Gyümölcsnap, ingyen kávé, frissítő
  • Fejlődő, stabil munkáltatói háttér; dinamikusan fejlődő innovatív vállalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy a JELENTKEZÉS gomb megnyomásával, frissített önéletrajzával jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Baranya megye

Szívesen kipróbálnád magad egy lendületes munkaterületen, és szeretnéd használni napi szinten az angol nyelvismeretedet? Esetleg, mindig is érdekelt az agrár-, vagy az élelmiszeripar? Akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk egy agráripari vállalatcsoport részeként élelmiszeripari alapanyagok előállításával foglalkozó vállalat. Most szegedi csapatának keressük legújabb tagját az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 28 nap múlva