SUPPLY PLANNER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy nemzetközi csomagolástervező és gyártó vállalat, aki a világ 62 országát szolgálja ki termékeivel.

Családias környezet és az egyéni fejlesztési ötleteket és szakmai előrelépést támogató légkört biztosítanak!

Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatukba keresik  új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A vállalati stratégiájukban a környezettudatosság is szerepet kap! A 2025-ig megvalósítandó céljaik között szerepel, hogy 100%-ban újrahasznosítható termékeket állítsanak elő.

Feladatok, melyekben számítunk Önre:

  • Piaci igények értelmezése és a követelmények ellátási tervvé történő átalakítása,
  • Havi és heti termék-elérhetőségi, illetve ellátási riportok készítése (KPI, kockázatértékelés, SKU),
  • Ellátási zavarok és ütközések jelentése,
  • Az ellátási hiányokra vonatkozó figyelmeztetések heti áttekintése, javító intézkedések megtétele, teljes gyökérok-elemzés elvégzése,
  • Termékek be- és kivezetésének tervezése,
  • Ad hoc riportolás, adatelemzés és adminisztráció.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdász, illetve gazdasági, logisztikai szakirány),
  • Logisztikai/beszerzési/tervezési területen szerzett legalább 1-3 éves tapasztalat,
  • Kiemelkedő MS Excel ismeret és tapasztalat,
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés,
  • Rugalmas, terhelhető, dinamikus személyiség.

Előny, de nem feltétele a pozíciónak:

  • SAP ismeret

Amit partnerünk kínál:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Szaktudáshoz illeszkedő alapbér, cafetéria, valamint éves bónusz,
  • Biztos nemzetközi háttér, fiatalos környezet,
  • Bejárás támogatása,
  • Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs,
  • Tanulási, fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett).
Munkavégzés ideje:
  • Hétfőtől-péntekig: 8:00-16:30 (törzsidő: 9:00-15:00).

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, küldd el nekünk angol és magyar nyelvű önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Our partner is a Hungarian factory of an international food industry company. 150.000 tonnes of pet food are produced annually and sold in 50 European and outside Europe markets. They have the Five Principles: Quality, Responsibility, Mutuality, Efficiency, Freedom. They are looking for YOU for the following role:

A hirdetés lejár 28 nap múlva