GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK (PÁLYAKEZDŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Pályakezdő, Gyakornok

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára.

Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak.

Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak.

Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

Feladatok:

  • Az R&D csapat által szállított módosítások alkalmazására irányuló üzemi intézkedések koordinálása,
  • Ipari megvalósítható tanulmány elkészítése,
  • Módosítások bevezetésének biztosítása,
  • Projekt ütemezésének koordinálása,
  • Iparosítási módszerek támogatása,
  • Üzem által kibocsátott berendezések nyomon követhetőségének biztosítása,
  • Prioritások, erőforrások, intézkedések nyomon követése és üzleti felülvizsgálat.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi gépész-, vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Pályakezdők jelentkezését várjuk,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete (napi kapcsolattartás a külföldi kollégákkal).

Juttatások:

  • Hosszútávú munkalehetőség egy stabil anyagi háttérrel rendelkező, világelső, elismert vállalatnál,
  • Stabil, összeszokott csapat (a kollégák többsége 10+ éve a cégnél dolgozik),
  • Cafetéria + Éves bónusz + Egészségbiztosítási csomag,
  • Munkába járás támogatása (céges buszjárat Budapestről, benzintámogatás),
  • Rugalmas munkaidő,
  • Nemzetközi karrierlehetőség és folyamatos szakmai képzések.
Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Munkaidő: hétfőtől péntekig, rugalmas munkaidőben (feladatorientált munkavégzés)

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el angol és magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Partnerünk erősáramú villamos kapcsolóberendezéseket gyártó multinacionális vállalat, akik idén negyedik alkalommal kerültek fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Emellett energiahatékonyságban, vezérlés-biztonságban, kritikus áramellátásban és megbízható hűtés területén is világelső helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések- és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás, Termelés | Veszprém megye

Stabil munkahelyet keres, ahol modern technológiával és gépekkel dolgozhat? Van már tapasztalata műanyaggyártásban? Ha eddig minden kérdésre Igen-nel felelt, ez a lehetőség Önnek szól! GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK pozícióbakeresik bővülő csapatuk új tagját. Speciális műanyagipari csomagolóanyagok gyártásával foglalkoznak, világszerte 850 alkalmazottat számolhattak az idei évben.

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba: TECHNIKUS/OPERÁTOR

A hirdetés lejár 15 nap múlva