FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Somogy megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünknél  kiemelkedően magas számú szerszám és gép parkkal dolgoznak Lean szemléletmódot követve! Világszínvonalú alkatrészeket gyártanak a járműipar számára. Termékeik a vezetés élményét biztonságosabbá, kényelmesebbé és fenntarthatóbbá teszik.

 Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar- Landrover, Peugeot, Fiat modelljei.

Bővülő csapatukba

szakembert keresnek, aki end-to-end felelne a kézi és az automatizált összeszerelések optimalizálásáért.

Feladatok, melyekben számítunk Önre:

  • A gyártási folyamatok karbantartása, elemzése, optimalizálása LEAN alapelvek szerint,
  • Meglévő berendezések felügyelete, fejlesztése, hatékonyságának növelése,
  • Géphibák felderítése, rövid/hosszútávú intézkedések meghatározása,
  • Új gépek telepítésekor dokumentációk, munkautasítások telepítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség gépész- vagy villamosmérnöki területen,
  • 3 éves szakmai tapasztalat folyamatmérnöki pozícióban, műszaki terméket gyártó vállalatnál,
  • Lean vagy REFA ismeretek/gyakorlat,
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Előny, de nem feltétele a pozíciónak:

  • Autóipari területen szerzett tapasztalat

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Cafeteria.
Munkavégzés helye:  Siófok

Munkavégzés ideje:    Hétfőtől-péntekig: 8.00-16.00 óráig (rugalmasan)

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Nyitott vagy a legújabb technológiák és a repülőgépipar felé? Szeretnéd egy világszerte ismert vállalatnál szélesíteni mérnöki szakmai tapasztalatodat? Szívesen dolgoznál multi környezetben és hasznosítanád napi szinten angol nyelvtudásodat? Akkor ez a TE lehetőséged, pályázd meg ezt a pozíciót! Partnerünk immár 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Dinamikusan fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Most bővülő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva