GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a hűtő- és klímatechnikai hőcserélők egyik vezető gyártója. Az innovatív megoldások független szállítójaként 1980 óta világszerte nevet szerzett magának jól megtervezett termékekkel és dinamikus folyamatokkal.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ
Főbb feladatok:
  • Fém megmunkálógépek kezelése, kiszolgálása
  • Termelőgépek beállítása előírások szerint
  • Legyártott termékek minőségellenőrzése
  • Szerszámcsere, illetve szerszámok átszerelésének végrehajtása
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Lemez és különböző fém megmunkálásban szerzett gépkezelői tapasztalat
  • Műszaki rajz ismeret
  • Anyagismeret
  • Pontosságra, precizitásra való törekvés
  • Önellenőrzésre való készség
  • Fizikai terhelhetőség (közepesen nehéz fizikai munka)
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelt bérezés
  • Műszakpótlék
  • Túlóra pótlék
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Ingyenes vállalati buszok a munkába járáshoz a műszakos munkarendhez igazodva
Munkavégzés helye: Mágocs

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: