PROJEKT MENEDZSER/ VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Egyedi berendezések (teszt adapterek) gyártásának projekt menedzselése
  • Kapcsolattartás multinacionális vevőkkel
  • Árajánlatok készítése
  • Saját fejlesztésű ügyviteli szoftver használata
  • Tervezéshez és gyártáshoz szükséges adatok lekérése és biztosítása
  • Technikai szintű kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Jelentések, kimutatások, utókalkulációk készítése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás tárgyalóképes szinten
  • Önálló munkavégzés
  • Nyitottság az újdonságokra, változásokra
  • Képezhető és önképző attitűd
  • Projekt- csapat koordináció
Amit Partnerünk kínál:
  • Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak
  • Kihívásokkal és lehetősségekkel teli munkakör
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Emelt összegű utazási költségtérítés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Sporttámogatás
  • Egyéb béren kívüli juttatások
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk természetes eredetű élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó nagy múltú vállalat. A német családi vállalkozásból világszintűvé fejlődő cég 7 fős budapesti csapatába keresünk új munkatársat a sales-es és logisztikai feladatok, valamint az adminisztratív tevékenység teljeskörű támogatására az alábbi pozícióba (Pályakezdő és néhány év tapasztalattal rendelkező jelentkezőket is szeretettel várunk!):

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik? Szeretné az angol nyelvet napi szinten használni? Stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni? Partnerünk multinacionális, tőzsdén jegyzett vállalat, piacvezető a maga szakterületén, Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni. Hozzájuk keresünk most új munkatársat RECEPCIÓS pozícióba. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 21 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk új lendületes, környezetére igényes, udvarias, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva