SZÁMLÁZÁSI ÉS LOGISZTIKAI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 1987-es megalakulása óta a magyar üzleti informatikai piac egyik meghatározó szereplője. A vállalat mostanra cégcsoporttá nőtte ki magát, azonban az alapítók továbbra is megtartották a családias, rugalmas és szerethető céges légkört.

Folyamatos fejlődési lehetőségeket kutató, támogató és lendületes csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Vevő számlák kiállítása,
  • Szállítólevelek kiállítása, ellenőrzése
  • Területtel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • Vállalatirányítási rendszer teljes körű használata
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Pénzügyi, számlázási tapasztalat
  • Precíz, önálló, pontos munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Pénzügyi végzettség
  • ERP rendszer ismerete
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér, biztos munkahely
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Választható cafeteria csomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetője lehessen! Partnerünk skandináv központú globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, mely közúti/légi/vízi szállítmányozásban is érdekelt. Most lengyel közúti fuvarszervező csapatuk megerősítése végett keresnek nemzetközi közúti fuvarszervezési tapasztalattal rendelkező senior kollégát, aki szívesen törne csoportvezetői babérokra, és ismeri a kelet-közép-európai szállítmányozási piacot. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba keresünk új kollégát

A hirdetés lejár 25 nap múlva

Szeretnél egy nemzetközi háttérrel rendelkező de mégis családias hangulatú csapat tagja lenni? Szereted, ha a munkatársaiddal élvezet a munka és barátias a viszony? Akkor ez a TE lehetőséged. Megbízónk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, bővülés miatt keresünk fiatalos csapatukba új munkatársat az alábbi munkakörbe: Téged keresünk, ha jól éreznéd magad egy nagy forgalmú, de viszonylag kis létszámmal működő családias hangulatú cégnél, ahol a teljes folyamatban is részt vehetsz!

A hirdetés lejár 19 nap múlva