HR ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Balatonfüredi 5 csillagos LUA Resort szálloda.

Most számára keresünk új munkatársat fiatalos csapatunk bővítésére az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Munkavállalók be-és kiléptetése
  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Munkaügyi nyilvántartások vezetése
  • Alkalmi munkavállalók, diákok, bér munkaerővel kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Irodai napi adminisztrációs feladatok
  • Hó végi egyeztetések, kapcsolattartás a külsős bérszámfejtővel, könyvelővel
  • Egyéb működéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Szakirányú végzettség
  • 1-3 év munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű Word, Excel tudás
  • Megbízhatóság, önállóság, nyitott, logikus gondolkodás
  • Pontos, precíz, felelősség teljes munkavégzés
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Bérügyintézői tapasztalat
  • Szállodai tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Azonnali munkakezdés lehetősége
  • Munkaruha
  • Barátságos, modern munkahelyi légkör
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban
  • Dolgozói étkezés
  • Munkába járás támogatása
Munkavégzés helye: Balatonfüred

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni. Folyamatosan bővülő csapatukba kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk hazai tulajdonban lévő, elismert, független számviteli- és adózási tanácsadásban, könyvkiadásban, oktatásban, informatikában nagy hagyományokkal rendelkező tanácsadó cég. Most számára keresünk tapasztalt szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva