ÉRTÉKESÍTÉSI/ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szeged

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk állattartási eszközök és technológiák kereskedelemével foglalkozó 30 éves stabil üzleti múltra visszatekintő cég.

Most számára keresünk szakembert üzleti stratégiájának továbbfejlesztésére az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Vásárlók szakszerű bolti kiszolgálása
  • Vásárlókkal történő napi kapcsolattartás telefonon, e-mailben, rendelésfelvétel
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Termékekkel kapcsolatos szaktanácsadás személyesen és telefonon
  • Online felületen érkező, webshopos rendelések feldolgozása
  • Árajánlatok készítése és követése
  • Pénztárosi teendők ellátása: pontos pénzkezelés, számlák kiállítása
  • Vállalatirányítási rendszerben partner adatok kezelése
  • Üzlet rendjének fenntartása, polcszervíz, árazás
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • 1-5 év kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Önálló, kreatív munkavégzés képessége
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás, problémamegoldás
  • Kiemelkedően pozitív és jó kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete (Word, Excel)
  • Valamely vállalatirányítási vagy kereskedelmi rendszer ismerete
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Legalább középfokú agárirányú végzettség
  • Állattartással kapcsolatos termékismeretek
  • Eladói, kereskedelmi szakképesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatásokkal
  • Dinamikus csapat
  • Kellemes környezet
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Szeretnél változatos és sokrétű feladatokon dolgozni? Szeretnéd különböző kultúrák vásárlási szokásait megismerni? Folyamatosan fejlődő partnercégünk több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Otto, Real, Cdiscount, Manomano, Emag, Bol, CDON), illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva