JUNIOR RENDSZERSZERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat.

Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése.

Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Főbb feladatok:
  • Új projektek, folyamatok elemzése, dokumentációk készítése (funkcionális specifikációk, folyamatleírások készítése)
  • Meglévő folyamatok, szoftverek dokumentálása, új folyamatok kialakítása és tervezése az ügyfelek igényeinek megfelelően
  • Kapcsolattartás és rendszeres egyeztetés az ügyfelekkel
  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete
  • Tesztdokumentáció készítése/készíttetése, tesztelés
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Felsőfokú informatikai/gazdasági/műszaki végzettség VAGY középfokú szakirányú képzés
  • Funkcionális specifikáció készítésében szerzett tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete
  • SQL, adatbázis tervezés, lekérdezések készítése
  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Eredményorientált szemlélet
  • Proaktivitás, aktív részvétel csapatmunkában
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Projektvezetési módszertanok ismerete, JIRA ismerete.
  • UML ismeretek
  • Angol nyelvtudás
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, változatos feladatok
  • Kiváló légkör egy dinamikus csapatban
  • Modern irodai környezet, korszerű munkaállomások
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat, hosszú távú munkalehetőség
  • Sportolási tevékenység támogatása
  • Saját használatú laptop és telefon
  • AYCM Sportkártya
  • Privát egészségbiztosítási csomag
Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Munkaidő: 9:00-17:00 (rugalmasan)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, jelentkezz magyar nyelvű önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Megbízónk a szellemi tulajdon védelméért jött létre 1896-ban. Ide tartoznak a találmányok, az irodalmi és művészeti alkotások, valamint a kereskedelemben alkalmazott megjelölések, nevek, képek és formák. A kormányzati főhivatal védelmükért jött létre 1896-ban.

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk 2003 óta webfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó számítástechnikai cég. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Egy dinamikus csapatba keresünk most szakembereket az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 25 nap múlva