ÉPÍTŐANYAG BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk meghatározó, száz százalékig magyar tulajdonban lévő építőanyag-kereskedelmi hálózat, amelyet 1997-ben öt győri építőanyag-kereskedő alapított.

A vállalat ma már több mint 80 építőanyag szakkereskedést foglal magába, melyek mögött gyakran családi vállalkozások állnak. Hálózatukat a folyamatos növekedés, a gazdasági stabilitás jellemzi.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Meglévő szerződések menedzselése, szerződéses feltételek folyamatos optimalizálása, fejlesztése
  • A Hozzád tartozó termékkörök (amelyet igyekeznek személyre szabni) piacának rendszeres vizsgálata, elemzése
  • Meglévő termékportfólió vásárlói elvárásoknak megfelelő folyamatos optimalizálása
  • Új beszállítók és termékkörök felkutatása, mind hazai, mind pedig a külföldi piacokon, majd ezt követően azok hálózatba történő sikeres integrációja
  • A franchise partnerek számára folyamatos évközi akciók tárgyalásában való részvétel beszállítói partnereinkkel
Azt a munkatársat keressük, aki:
  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik  (közgazdaság, kereskedelem, építőipar)
  • Nem riad meg a nagy értékű (>1Mrd) beszállítói szerződésekkel járó feladatoktól és felelősségtől
  • Építőanyag beszerzésben tapasztalattal rendelkezik
  • Az erős beszerzői attitűd mellett értékesítési vénával is rendelkezik, beszállítói lehetőségeket az értékesíthetőség fókuszával vizsgálja
  • Magas fokú stressztűrő képességgel rendelkezik
  • Keresi az új kihívásokat
  • Nem fél konfrontálódni, ha helyzet úgy kívánja, sikeresen érvényesíti érdekeink
  • Asszertívan kommunikál, megfelelő határozottsággal képviseli a hálózat tagjainak érdekeit
  • Önálló, proaktív
  • Képes komplexen, rendszerben gondolkodni, csapatban dolgozni
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Franchise/több tulajdonosú rendszerben is dolgoztál korábban
  • Ismered a hálózati működés sajátosságait
  • Angol és/vagy német tárgyalási szintű nyelvtudással rendelkezel
  • 2-3 éves beszerzésben szerzett tapasztalatod van
Amit Partnerünk kínál:
  • Havonta fix bér mellett negyedévente és évente további mozgóbér, megfelelő eredmény elérése esetén
  • Hozzájárulnak pihenésedhez SZÉP kártyán, amit akár a plusz szülinapi szabadságodon is elkölthetsz
  • Heti egy nap home office
  • Egészség-, élet és baleset biztosítás
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol minőségi munka folyik? Szeretné az angol nyelvet napi szinten használni? Stabil, piac által elismert cégnél szeretne dolgozni? Partnerünk multinacionális, tőzsdén jegyzett vállalat, piacvezető a maga szakterületén, Budapesten a 13. kerületben található. Közel 30 magasan képzett munkatárs dolgozik nagyon igényes irodai környezetben. A management külföldi, ezért az angol nyelvet naponta, magas szinten kell használni. Hozzájuk keresünk most új munkatársat RECEPCIÓS pozícióba. PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 19 nap múlva

Partnerünk Magyarország egyik vezető lakóingatlan-fejlesztője. Az elmúlt években a hazai lakóház építési piac egyik vezető szereplőjévé vált, a kisebb társasházaktól, a sok száz, vagy ezer lakást is meghaladó lakóparkokig számos beruházással rendelkezik. Most számára keresünk új lendületes, környezetére igényes, udvarias, angolul jól beszélő munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozója (EFOTT) hazánk legjelentősebb múltra visszatekintő kulturális fesztiválja. Története 1976-ra nyúlik vissza, napjainkra az egyik legnagyobb magyar szabadtéri rendezvénnyé nőtte ki magát, amely az elmúlt években folyamatosan látogatottsági rekordokat döntött. Partnerünk rendezvények/fesztiválok szervezésével foglalkozik, most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva