JUNIOR SZERSZÁMKÉSZÍTŐ/SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk innovatív műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó amerikai tulajdonú vállalat.

Csapatukba új munkatársat keresnek

pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Ezek a feladatok várnak Rád:
  • Műanyag fröccsöntő szerszámok készítése
  • Szerszámok javítása, karbantartása
  • Szerszámpróbák nyomon követése
  • Szerszámműhely gépparkjának kezelése
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
Elvárások:
  • Szerszámkészítő vagy CNC forgácsoló vagy releváns gépipari végzettség (esetleg finommechanikai műszerész végzettség)
  • Megbízható rajzolvasási képesség
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés, csapatmunkára alkalmas hozzáállás
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapbér
  • Éves bónusz
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria
  • Biztos munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
Munkaidő:
  • 6:00 - 14:30 (1 műszakban)

Amennyiben szeretnél egy folyamatosan fejlődő cég tagja lenni, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?

Fordulj kollégánkhoz, aki készséggel segít Neked:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Halásztelki, amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító ügyfelünk fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársakat folyamatos munkarendbe a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozó amerikai tulajdonú vállalat. Csapatuk bővítésére keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva