KERTÉSZMÉRNÖK-KERESKEDELMI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Német Középfok szóban és írásban

Partnerünk a Bíró Zrt. kertészeti nagykereskedés. Fő tevékenysége: egy- kétnyári- és virágzó cserepes növények szaporítóanyagának előállítása.
Beszállító a magyar és külföldi  hiper - és barkácsáruházaknak  cserepes dísznövényeikkel, melyet  részben saját, részben pedig más kertészetek termékeiből szolgálnak ki.

Most számára keresünk kollégát az áruházi beszállításokhoz termékeik szakmai és adminisztrációs folyamatainak támogatására az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Cserepes dísznövények termékajánlatainak összeállítása áruházi beszállításhoz
  • Vezető napi munkájának segítése , döntések előkészítése és támogatása
  • Dokumentumok rögzítése vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás az áruházi osztályvezetőkkel
  • Termelési adatok kiosztása, riportok kimutatások készítése
  • Ajánlatkérések kül -és belföldi beszállítóinktól
  • A kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Reklamációk kezelése
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Kertészmérnök végzettség
  • Rugalmasság, precizitás, tanulékonyság
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Számítógépes ismeretek: Ms Office
  • Német vagy angol középfokú aktív nyelvtudás
  • Megoldás centrikus gondolkodás
Előnyt jelent, de nem feltétel:
  • Adminisztratív és kereskedelmi illetve üvegházi cserepes dísznövények területén szerzett tapasztalat
  • Szigetszentmiklósi vagy vonzáskörzeti lakhely
Amit Partnerünk kínál:
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szerteágazó komplex feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges mobiltelefon
  • Hosszútávú, stabil munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Megbízónk 2002 óta folyamatosan és sikeresen működik a magyar építőipari kivitelezés piacán, 100%-ban magyar tulajdonú társaságként. Tevékenységük főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt.

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Apostagi székhelyű, préstechnikával előállított autóipari termékek gyártásával foglalkozó, amerikai tulajdonú cég üzemébe keressünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk több mint hat évtizedes múltra tekint vissza, mára Magyarország meghatározó, intenzív szántóföldi zöldségtermesztéssel foglalkozó cége. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva