OPERÁCIÓS MŰSZAKI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Veszprém megye

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola / Technikum

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Solar Rendszerépítő Kft. több mint 10 éve napelem rendszerek kiépítésével és szerelésével foglalkozó – zöld energia profilú – dinamikusan fejlődő és nemzetközileg elismert vállalat.

A folyamatos fejlődés érdekében pedig új szakemberekkel bővítik csapatukat.

Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Projekttevékenységek irányítása (felel a projektek minőségi és időbeli lefutásáért, költségvetéséért, projekt zárási feladatok végrehajtásáért)
  • Megtervezni a projekt erőforrás igényét, követni és ellenőrizni a teljesítéseket
  • Feltárni a projekt kockázatokat, elemezni azokat és javaslatot tenni a kezelésük koordinálására
  • Rendszeres projekt státusz meetingek szervezése, eseti adatszolgáltatás nyújtása
  • Karbantartani a projekttel kapcsolatos dokumentációkat
  • Javaslatot tenni a folyamatok továbbfejlesztésére és módosítására
  • Csoportvezetés, a műszaki munkatársak irányítása
  • Műszaki rajzok, tervdokumentációk feldolgozása
  • A karbantartások, szerelések folyamatainak felügyelete
Amit Partnerünk vár Tőled:
  • Szakirányú, középfokú villamossági végzettség
  • A felsorolt munkafolyamatokban szerzett biztos tapasztalat
  • Nagyfokú proaktivitás
  • Jó problémamegoldó képesség és önállóság
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság
  • Veszprémi vagy Veszprém környéki lakhely (40 km-es körzet)
Amit Partnerünk kínál:
  • Pozícióhoz illeszkedő versenyképes jövedelem
  • “COVID” álló, biztos, hosszútávú munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Cafeteria
  • Hétfőtől péntekig (szabad hétvégék) heti 40 órában
  • Év végi bónusz
  • Minőségi eszközöket a gondtalan munkavégzéshez (telefon, laptop, egy kényelmes irodaszék, illetve céges tea, és kávéfogyasztás)
  • Céges autó biztosítása – a céges feladatok ellátáshoz
  • Szakmai fejlődési lehetőség a megújuló energia szektorában
  • Dinamikus csapatmunka
  • Pozitív visszacsatolások, elismerések, céges rendezvények
  • Továbbképzések, és tréningek
  • Biztosítja, hogy nyáron szabadságra tudjon menni, és karácsonykor is garantáltan tudjon pihenni
Munkavégzés helye: Veszprém

Kivel fogsz találkozni az állásinterjún?
  • Szakos Ferenc – Tulajdonos, ügyvezető
  • Albert Ilona – Iroda vezető

Jelentkezz fényképes önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának. A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén. Csapatukba keresünk új munkatársat

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk egy vezető multinacionális elektronikai vállalat, mely a gyártás mellett logisztikai szolgáltatásokkal is foglalkozik. Speciális műszaki termékeket, megoldásokat fejlesztenek és gyártanak. Üzemük rohamosan bővülő gyártási csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Zala megye

Partnerünk egyedi gépgyártásban tevékenykedő, teszter adapter-előállításban piacvezető, intenzíven fejlődő és bővülő magyar cég. Zalaegerszegi telephelyük összetartó, családias csapatába keresünk motivált, lelkes, szakmailag fejlődni vágyó kollégát hosszú távra az alábbi pozícióba: